Advertorial

iPhone 11 almayı düşünenler dikkat bu indirimi kaçırmayın!

Kasım indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. İşte Türkiye'nin önde gelen teknoloji mağazası MediaMarkt'ın iPhone 11 kampanyası.

iPhone 11 almayı düşünenler dikkat bu indirimi kaçırmayın!

Kasım ayında başlayan indirim rüzgarı tüm hızıyla esmeye devam ediyor. Şimdi sırada Türkiye'nin önde gelen teknoloji mağazası MediaMarkt'ın Şahane Kasım Fırsatları var. 

13 - 16 Kasım tarihleri arasında MediaMarkt'ın internet sitesinde ve büyük mağazalarında geçerli olacak kampanya boyunca pek çok üründe önemli indirimler yapılacak.

iPhone 11 almayı düşünenler dikkat bu indirimi kaçırmayın!

MediaMarkt'ın Şahane Kasım Fırsatları ile duyurduğu kampanyada en çok öne çıkan ürün ise iPhone 11 oldu. Apple'ın tüm dünyada yok satan iPhone modeli 13 - 16 Kasım boyunca MediaMarkt'ın sitesinde ve büyük mağazalarında indirimli fiyattan satılacak. Dilerseniz MediaMarkt'ın iPhone 11 sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Şahane Kasım Fırsatları sadece iPhone 11 indirimi ile de sınırlı değil. Kampanya kapsamında Huawei'den Samsung'a, Tefal'den Xbox'a kadar pek çok marka da bazı indirimler MediaMarkt müşterilerini bekliyor olacak.

Eğer siz de bu indirimleri merak ediyorsanız MediaMarkt'ın internet sitesini ziyaret edebilir ya da en yakın MediaMarkt mağazasına giderek ürünleri bizzat görerek satın alabilirsiniz.

Hem mağazalarda hem de internette geçerli olacak!

Tekrardan hatırlatalım. 13 - 16 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan Şahane Kasım Fırsatları MediaMarkt internet sitesinde ve büyük mağazalarda geçerli olacak. Elbette kampanya kapsamında stoklar söz konusu olabilir. Dolayısıyla kampanyadan yararlanmak istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz.

Dilerseniz tüm Şahane Kasım Fırsatları ürünlerine buradan göz atabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.