iPhone XR cep telefonunun fiyatında büyük indirim

iPhone XR cep telefonu büyük bir indirim kampanyası ile satılmaya başlandı. İşte telefonunun yeni fiyatı.

iPhone XR cep telefonunun fiyatında büyük indirim

Geçtiğimiz günlerde iPhone 12 modelleri tanıtılmış ve önümüzdeki günlerde Türkiye pazarında da satışa sunulacağı açıklanmıştı. Bu yeni modelin piyasaya sürülmesinin arifesinde önceki modellerden biri olan ve halen satışta olan iPhone XR modelinin fiyatında da indirim yapıldı.

iPhone XR cep telefonunun fiyatında büyük indirim

MediaMarkt mağazalarında geçerli olan Şahane Cuma kampanyası kapsamında iPhone XR cep telefonunun fiyatı 5.999 TL'ye kadar düştü. Normal fiyatı 6.299 TL olan olan cep telefonu MediaMarkt CLUB üyelerine özel 5.999 TL fiyat etiketi ile satılacak.

iPhone XR cep telefonunun fiyatında büyük indirim - Resim : 1

Yeni iPhone 12 modellerinin fiyatlarının 9.999 TL'den başladığı bugünlerde uygun fiyatlı ve donanım özellikleri gelişmiş bir iPhone modeli almak isteyenlerin iPhone XR kampanyasına bir göz atmalarını öneriyoruz.

MediaMarkt önce sağlık dedi Şahane Cuma kampanyasını erkenden başladı. Bu sayede müşterilerine mağazalarda yoğunluk yaşamadan keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak istiyor.

Kampanya sadece tek bir ürünle de sınırlı değil. Onlarca farklı ürünü MediaMarkt Şahane Cuma kampanyası kapsamında uygun fiyatla alabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında Apple AirPods 2.nesil ve şarj kutusu da 999 TL'ye alınabilecek.

Ayrıca Samsung 43TU8000 43 inç 108 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV de 4.299 TL'ye, Apple Watch 3. nesil akıllı saat de 1.699 TL'ye alınabilecek.

24-29 Kasım tarihleri arasında MediaMarkt ve mediamarkt.com.tr adresinde geçerli olacak kampanya detaylarına internet sitesinden ulaşabilirsiniz.