Akıllı Saat

Apple Watch 7 özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Apple Watch 7 için boyut ve tasarım bilgileri sızmaya başladı. İşte detaylar.

Apple Watch 7 özellikleri ortaya çıkmaya başladı

Apple Watch Series 7, beklenenden daha önemli bir yeniden tasarımla karşımıza çıkabilir. Bloomberg'den Mark Gurman, Apple Watch 7'nin daha büyük 41mm ve 45mm kasa boyutlarında ve buna uygun daha büyük ekranlarla geleceğini iddia ediyor.

Apple Watch Series 4 sızan bilgilere bakılırsa veri ağırlıklı Infograph Modular yüzü için bir güncelleme içerecek. Twitter ve Weibo'daki daha önceki sızıntılar da benzer bir özellikten söz etmişti. Ancak henüz şirketten net bir açıklama gelmedi.

Apple Watch 7 daha büyük bir ekrana sahip olacak

Apple Watch 7 özellikleri ortaya çıkmaya başladı - Resim : 1Apple Watch 7 özellikleri ortaya çıkmaya başladı - Resim : 2

Gurman, Jon Prosser ve 91mobiles, Apple Watch 7'nin daha düz kenarlar, daha düz ekranlar, daha ince çerçeveler ve daha fazla renk seçeneğiyle genel bir yeniden tasarıma gideceğini iddia etti. Ayrıca, herhangi bir gelişmiş sağlık sensörünün 2022 modeline kadar gelmesi beklenmezken daha hızlı bir işlemci ve gelişmiş ultra geniş bant teknolojisi gelebilir.

Apple, tarihsel olarak Eylül ayında, genellikle yeni iPhone'ların yanında güncellenmiş akıllı saatleri de duyuruyor. Eğer öyleyse, söylentilerin doğru olup olmadığını bilmek için uzun süre beklememiz gerekmeyecek. Zira iPhone 13 modelleri için lansman tarihinin 14 Eylül olacağı iddia ediliyor. Tarih tam olarak ne olursa olsun Apple'ın yeni iPhone modellerini Eylül ayında tanıtacağı kesin. Apple Watch 7 için ise henüz net bir fiyat bilgisi yok.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.