Akıllı Saat

Apple Watch 8 farklı tasarımla gelebilir

Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni akıllı saat modeli Apple Watch Series 8 hakkında söylentiler bitmek bilmiyor. Son iddia ise, saatin ekran boyutuyla alakalı.

Apple Watch 8 farklı tasarımla gelebilir

Akıllı saat dünyasının en istikrarlı ve en popüler serilerinden biri olan Apple Watch, yeni üyesine kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyor. Bugüne kadar sızdırılan bilgilere göre, yeni modelde Apple Watch Series 6’nın donanımsal özellikleri yer alacakken, Amerikalı teknoloji devinin bu eksiği farklı yeniliklerle kapatacağı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde en erken Apple Watch Series 9’da karşımıza çıkacağı düşünülen ısı sensörlerinin yoğun bir çalışmayla Series 8’e yetiştirileceği iddia edilmişti. Bugün aktarılan haberlerde ise, yeni akıllı saatin ekran boyutunda da güncellemeye gidileceği iddia edildi

Öyle ki Apple Watch Series 7’ye modeli 41mm ve 45mm olmak üzere iki farklı boyutla karşımıza çıkmıştı. Ancak eğer iddialar doğru çıkarsa, Apple Watch 8’de bu iki modele ilave olarak bir de 47mm’lik üçüncü bir ekran seçeneğini göreceğiz.

Apple Watch 8 farklı tasarımla gelebilir

Peki gerçekten Apple’ın yapacağı bu ufak dokonuşu Apple Watch meraklılarını tatmin etmeye yeter mi? Bu sorunun yanıtını vermek elbette ki zor. Ancak Amerikalı teknoloji devi ekran büyüklüğünün yanında yeni modeli için diğer boyutlarda olmayan harici birkaç özellik daha ilave ederse, işte o zaman işler değişecektir.

Apple Watch Series 8’in Eylül ayında iPhone 14 ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Yani bunun anlamı, yeni saat hakkında daha uzunca bir süre farklı iddialar görmeye devam edeceğiz. Hangi iddianın doğru olduğunu ise zaman gösterecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.