Uygun fiyatlı Xiaomi Watch Color 2 tanıtıldı! İşte özellikleri

Xiaomi yeni akıllı saatini tanıttı. Fiyat performans açısından rakiplerine meydan okuyacak.

Uygun fiyatlı Xiaomi Watch Color 2 tanıtıldı! İşte özellikleri

Yeni akıllı telefonu Civi duyurusunun yanı sıra Xiaomi, Xiaomi Watch Color 2'yi de tanıttı. Saatin Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip yeni bir TWS kulaklığı da var. Bu yeni saat özellikleriyle fark yaratacak.

Saat, 326 ppi piksel yoğunluğunu koruyan 1.43” AMOLED adlı yeni bir ekrana sahip. Ekranın etrafındaki metal çerçeve, 200'den fazla saat yüzü ve 6 kayış rengiyle (siyah, mavi, beyaz, yeşil, sarı, turuncu) birleştirilebiliyor. Saat özel bir işletim sistemi çalıştırıyor, ancak üçüncü taraf uygulamalarını da destekliyor. Hala Wear OS değil, ancak telefonunuzdan gelen bildirimleri göstermek gibi olağan akıllı saat işlerini yapıyor. Akıllı saat hatta Bluetooth üzerinden aramaları yönetebiliyor.

Xiaomi Watch Color 2 tanıtıldı! İşte özellikleri

Uygun fiyatlı Xiaomi Watch Color 2 tanıtıldı! İşte özellikleri - Resim : 1

Watch Color 2, 5 ATM'ye kadar suya dayanıklı yani yüzerken yanınızda taşıyabilirsiniz. 19'u “profesyonel” olarak etiketlenmiş 117 spor izleme modunu destekliyor. Dış mekan takibi, çift bantlı GPS üzerinden yapılıyor. Saat, 30 saatlik sürekli GPS takibi için yeterli olacak 470 mAh pile sahip. Normal kullanım pil ömrü 12 gün, bu süre uzatılmış mod açıkken 24 güne kadar gidiyor. Pil ömrü, 24 saatlik kalp atış hızı takibi, kan-oksijen (SpO2) ölçümleri ve uyku takibini içeriyor. Ayrıca saatte kadın sağlığı özellikleri de var.

Xiaomi Watch Color 2, şu anda Çin'de 900 CNY fiyatıyla ön siparişe açık. Satışlar 30'unda başlayacak. Akıllı saat 155 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Kulaklıklara gelirsek, çok noktalı bağlantıyı destekleyecekler. Kulaklıklar toplamda 27 saate kadar müzik çalma performansı sunuyor. Su ve ter direnci için IP55 derecesine sahipler. Saat gibi, Xiaomi TWS Earphones 3 Pro da Çin'de ön siparişte, satışlar 30'unda başlayacak. Kulaklıklar ise 110 dolar fiyatında olacak.