Akıllı Saat

Dev marka klasik erkek saatinin fiyatını düşürdü! Bu fiyata çakması bile yok!

Klasik saatlerine ilgi duyuyorsanız sizlere harika bir haberimiz var. Bazı markalar sezon sonu nedeniyle fiyatlarda büyük indirimlere gitti. Şimdi size onlardan birini tanıtacağız.

Dev marka klasik erkek saatinin fiyatını düşürdü! Bu fiyata çakması bile yok!

Erkekler için en vazgeçilmez aksesuarlardan birisi de klasik saatler demek yanlış olmaz. Her ne kadar son dönemde akıllı saatlere olan ilgi artmış olsa da hala pek çok kişi klasik saat alışkanlığından vazgeçmiş değil. Şunu da kabul etmek gerekiyor. Hali hazırda hiçbir akıllı saat, klasik saatin ağırlığını taşıyamıyor. Bu da klasik saatleri vazgeçilmez yapıyor. 

Kaliteli gösterişli bir klasik saat almak istediğinizde 2500 TL ya da üzeri bir rakamı gözden çıkarmanız gerekiyor. Doğru zamanı kollar ve sunulan indirim fırsatlarını kaçırmazsanız 2500 TL’lik saati onda bir fiyatına da satın almanız mümkün olacak. 

Orijinal saatin çakması bile bu fiyattan yüksek

Sizlere klasik saat denilince akla gelen Gold Power markasından bahsedelim. Gold Power'ın ürünü olan klasik saat severlerin bir numaralı tercihi haline gelmiş durumda. Çok kısa süreli indirimde olan bu klasik saati kaçırmanızı istemeyiz. Piyasada 1500 TL üzerinde olan bu saat çok kısa bir süre için sadece 137 TL'den satışa sunuldu. Gold Power'ın bu klasik saatinin bu fiyata çakması dahi yok. 

Gold Power klasik saati 137 TL'ye almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.