Mi Band 7 fiyatında kısa süreli indirim! Bu fiyata kaçmaz

Akıllı bileklikler son dönemlerde moda olmuş durumda. Çok fazla çeşit ve model arasından bir seçim yapmak oldukça zor.

Mi Band 7 fiyatında kısa süreli indirim! Bu fiyata kaçmaz

Akıllı bilekliklerde en önemli noktalarından ikisi ise kolda şık durması ve iyi bir performans göstermesi gerektiğini hepimiz biliyoruz. Teknolojioku.com olarak sizler için Xiaomi marka akılı bilekliği sizin için inceledik. Xiaomi akıllı bileklik konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Şık tasarım

Xiaomi Mi Band 7 marka akıllı bilekliğin ilgi çekici özelliklerine göz atacak olursak, ilk dikkatimizi çeken husus bilekliğin Bluetooth bağlantısı üzerinden erişim sağlaması diyebiliriz. Geniş ekran çözünürlüğüyle kullanıcılara rahat bir kullanım sağlıyor.

Su geçirmiyor

100’den fazla kadran tasarımına sahip bu akıllı bileklikte fiziksel tuş bulunmuyor. Daha önce belirttiğimiz üzere Bluetooth bağlantısı sayesinde arama yapabilme ve gelen aramaları yanıtlayabilme özelliği bulunan bu cihaz, tek bir şarjla uzun süre kullanım imkanı tanıyor. Renk seçeneği konusunda biraz yetersiz kalan akıllı bileklik yalnızca siyah renkle satışa sunuluyor. Su geçirmeyen özelliği olmasından dolayı istediğiniz gibi deniz, havuz ve duşta kullanabilirsiniz. 

Kısa süreli kampanya

Xiaomi Mi Band 7 markalı akıllı bileklik kısa süreli kampanyalı fiyatıyla 949 TL'yle karşınızda.  Xiaomi Mi Band 7 markalı akıllı bilekliği satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.