Akıllı Saat

e-sim özellikli Apple Watch modelleri için geri sayım başladı

Apple’ın yeni Apple Watch versiyonları olan eSIM destekli Apple Watch Series SE ve Apple Watch Series 7 modelleri nihayet satışa sunuluyor.

e-sim özellikli Apple Watch modelleri için geri sayım başladı

Akıllı saat pazarının lider ismi olan Apple, bir süre önce duyurduğu yeni eSIM destekli Apple Watch modelleri nihayet ülkemizde de satışa sunuluyor. İlk olarak ön sipariş yoluyla satışa sunulan akıllı saatler, fiziki olarak ise 24 Haziran’dan itibaren bütün kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Amerikalı teknoloji devinin eSIM desteği, ülkemizde şu an için sadece Turkcell tarafından kullanılabiliyor. Yani eğer Turkcell müşterisi değilseniz şu an bu teknolojiden faydalanamazsınız. Öte yandan, ön siparişleri de ister Turkcell mağazalarından isterseniz de Apple Store’lardan yapabilirsiniz.

e-sim özellikli Apple Watch modelleri için geri sayım başladı

24 Haziran 2022 tarihinden itibarense, bu akıllı saatleri görerek satın almak isteyenler Apple ve Turkcell mağazalarından Apple Watch Series SE GPS ile Apple Watch Series 7 GPS modellerini inceleyebilirler. Peki ön sipariş fiyatları ne kadar? Eğer tercihinizi Apple Watch Series SE GPS + Cellular 40mm’den yana kullanırsanız, 9.299-TL, yok bu modelin 44mm versiyonunu isterseniz de 9.799-TL ödemeniz gerekecek.

Almışken daha güçlü bir model olan Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 40mm’yi tercih ederim derseniz 13.399-TL, yok bunun da büyük versiyonunu yani 44mm olanı olsun derseniz de o zaman 13.899-TL’yi gözden çıkarmalısınız.

Son olarak bir hatırlatma daha yapalım. Eğer eSIM destekli bir akıllı saatiniz varsa, artık mesaj atmak, arama yapmak ya da bildirim almak için akıllı telefonunuzun yanınızda bulunması gerekmez.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.