Akıllı Saat

Xiaomi Band 7 yakında piyasayı sallamaya geliyor

Çinli teknoloji devi Xiaomi yakında Xiaomi Band 7'yi piyasaya sürecek. Cihaz piyasaya sürülmeden önce özellik detayları ortaya çıktı.

Xiaomi Band 7 yakında piyasayı sallamaya geliyor

Mi Smart Band 7 pazarlama adına sahip olabilecek Xiaomi Band 7, kısa süre önce Hindistan Standartları Bürosu (BIS) sertifikası aldı. Görünüşe göre fitness bandı çok yakında Hindistan'da piyasaya sürülebilir. Band 7, geçen ay Çin'de daha büyük bir ekran ve kalp atış hızı izleme ve SpO2 ölçümü gibi bir dizi sağlık izleme özelliği ile tanıtıldı. Son zamanlarda akıllı bant NCC ve IMDA'da da karşımıza çıktı. Üstelik Avrupa fiyatları da sızdırıldı.

İlk olarak Mukul Sharma tarafından tespit edildiği gibi, Xiaomi Band 7'nin (Mi Smart Band 7) NFC olmayan versiyonu M2129B1 model numarasıyla BIS sertifikası aldı. Her zamanki gibi, BIS listesi, fitness bandının herhangi bir özelliğini göstermiyor. Ancak, Xiaomi Band 7 Hindistan lansmanının hemen köşede olabileceğini ima ediyor. Belirtildiği gibi, akıllı bant Infocomm Media Development Authority (IMDA) ve NCC sertifika sitelerinde de görüldü. Ayrıca Xiaomi Band 7'nin Avrupa fiyatları da sızdırıldı. Sızıntı, fitness bandının 50 ila 60 € arasında bir yere mal olacağını ortaya koydu.

Xiaomi Band 7, geçen ay Çin'de piyasaya sürüldü, bu nedenle tüm özelliklerini biliyoruz. 

Xiaomi Band 7 Özellikleri

xiaomi band 7

Xiaomi Band 7, 192 x 490 piksel ekran çözünürlüğüne, 326 PPI piksel yoğunluğuna ve 500nit tepe parlaklığa sahip 1,62 inç AMOLED ekrana sahip. Her Zaman Açık ekran (AOD) özelliği ile birlikte geliyor ve ayrıca MIUI 13'teki gibi dinamik Mars duvar kağıdına sahip.

Tasarımı önceki nesil Mi band 6'ya neredeyse benziyor ve sadece 13,5 gram ağırlığında. Aynı zamanda Xiao AI asistanı gibi özelliklere sahip ve aktivite takibi, veri analizi gibi işlevlere sahip dört profesyonel spor modu ve çok yönlü rehberlik için daha fazlası dahil olmak üzere 120 spor modu için destek taşıyor. Xiaomi Band 7'nin tek bir şarjla 14 güne kadar pil ömrü sağladığı ve 5ATM su geçirmezlik sertifikasına sahip olduğu iddia ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.