Karşınızda akıllı saat dünyasının en ucuz modeli!

Akıllı saat kategorisi günden güne gelişmeye ve geliştikçe pazara yeni ürünler dahil olmaya devam ediyor.

Karşınızda akıllı saat dünyasının en ucuz modeli!

Akıllı saatler her geçen gün biraz daha gelişip güçleniyor. Tabi içerisinde teknoloji barındıran bir sektörün gelişmesi demek genelde maliyetinin ve doğal olarak da satış fiyatının da artması manasına gelir. Ancak bütçe dostu diye ifade edilen modeller, bu durumun bir istisnasıdır. Bütçe dostu bir cihaz her ne kadar en yeni modellerden biri olsa da yine de uygun fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çeker. Tabi bunu sağlayabilmek için malzeme kalitesinden ödün vermekten başka çare de kalmaz. İşte OnePlus Nord Watch’da tam olarak yaptığımız bu tanımlamaya uyan bir cihaz.

Akıllı saat pazarına geçtiğimiz yıl OnePlus Watch modeliyle giriş yapan Çinli şirket, bu yıl da başarısını sürdürmek istiyor. OnePlus’ın bu amaçla üzerinde çalıştığı en yeni akıllı saat modeli ise Nord Watch.

Karşınızda akıllı saat dünyasının en ucuz modeli!

Yeni akıllı saat modeline baktığımız OnePlus Watch’ın kesinlikle Apple’dan etkilendiğini söyleyebiliriz. Hem çerçeve yapısı hem de tuş takımı ile Apple’ın Watch Series modellerini andıran Nord Watch’da, son yıllarda piyasaya sürülen akıllı saat modellerinin tamamında bulunan özelliklerin hemen hepsi mevcut. Ancak söz konusu model OnePlus Nord olduğunda, doğrusu özellikler ikinci plana düşüyor ve insanların akıllarına tek bir soru geliyor: Ne kadar?

Şu ana kadar OnePlus cephesinden bu konuya ilişkin yapılmış doğrudan bir açıklama bulunmuyor. Ancak eğer iddialar doğruysa, Çinli teknoloji şirketi, yeni akıllı saat modelini 70 dolar civarı bir fiyattan satışa sunacak.