Bildiğiniz akıllı saatleri unutun! Samsung Galaxy Watch 5 geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni akıllı saat serisi ile beklentileri yükseltecek. İşte Samsung Galaxy Watch 5 serisi ile ilgili tüm detaylar.

Bildiğiniz akıllı saatleri unutun! Samsung Galaxy Watch 5 geliyor

Samsung, 10 Ağustos'ta gerçekleştireceği etkinlik için kolları sıvadı. Bu etkinlikte tanıtılacak cihazların yanı sıra akıllı saat tarafında da beklentiler yüksek. Güney Koreli teknoloji devi yeni akıllı saat serisi ile beklentileri yükseltmiş durumda. Samsung Galaxy Watch 5 serisi, geçen yılki Galaxy Watch 4 serisinin halefi olacak ve iki akıllı saatten oluşacak: standart Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro. Gelin bu saatlerin özelliklerine bir bakalım.

Yaklaşan akıllı saatler henüz resmi olarak tanıtılmamış ve tasarımları henüz Samsung tarafından resmi olarak açıklanmamış olsa da, internete sızdırılan bilgiler sayesinde net bir fikrimiz vat. Gizmochina'daki bir makalede, şu ana kadar çevrimiçi olarak sızdırılan mevcut olan tüm bilgiler, fiyatlandırma, özellikleri ve tasarım görüntüleri paylaşıldı.

Galaxy Watch 5 Serisi Tasarım ve Özellikleri

samsung

Samsung Galaxy Watch 5 ve 5 Pro, selefi Galaxy Watch 4 gibi dairesel bir ekran form faktörüne sahip, ancak bu yıl hem Galaxy Watch 5 hem de 5 Pro, önceki modelde bulunan döner çerçeveye sahip olmayacak. Galaxy Watch 5 serisinin renkleri, genç ve aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için uygun. Standart model için, çevrimiçi olarak sızdırılan resmi görseller, Galaxy Watch 5'in dört renkte satışa sunulacağını gösteriyor: Altın, Mor, Lacivert ve Mavi.

Amiral gemisi akıllı saatler olarak Samsung Galaxy Watch 5 serisinin, toza ve suya dayanıklılığı olacak. Saatlerin MIL-STD-810G gibi olağanüstü dayanıklılık standartlarıyla gelmesi bekleniyor. Galaxy Watch 5 serisinin Galaxy Watch 4 serisine benzer dahili özelliklere sahip olmasını bekliyoruz. Hem Watch 5 hem de 5 Pro'nun selefinden daha iyi pil ömrüne sahip olduğu söyleniyor. Galaxy Watch 5, 40 mm model için 276 mAh veya 44 mm model için 398 mAh pil ile satışa sunulacak.