NoiseFit Endeavour uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor

NoiseFit'in yeni akıllı saati Endeavour, sporcuların ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. 1.46 inç AMOLED ekranı ve Bluetooth arama özelliği ile dikkat çekiyor.

NoiseFit Endeavour uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor

Hindistanlı elektronik üreticisi Noise, Kasım ayını Noise Three kablosuz kulaklıklarının lansmanı ile tamamladı ve Aralık 2023'ün başlangıcını yeni bir akıllı saat olan NoiseFit Endeavour ile kutladı. Saat, sert görünümlü bir dış yapıya ve yuvarlak bir AMOLED ekrana sahip.

NoiseFit Endeavour, etkileyici görsellerle kullanıcıları büyüleyen 1.46 inçlik sürekli açık AMOLED ekrana sahip. Yuvarlak kadran tasarımı, işlevsel bir taç ve düğme ile tamamlanıyor ve fonksiyonellik ile stilin mükemmel bir birleşimini sunuyor, sportif bir çekicilik sergiliyor. Geniş kullanılabilirlik sunan bu akıllı saat, hem Android hem de iOS platformları ile uyumlu. IP68 derecelendirmesiyle su ve toza karşı dayanıklı olan saat, çeşitli ortamlarda dayanıklılığını garanti ediyor.

Noise Tru Sync teknolojisiyle desteklenen Bluetooth çağrı özelliği, hızlı eşleşme ve düşük enerji tüketimi sağlayarak kolay bir bağlantı sunuyor. Akıllı saat, fitness meraklıları için 100'den fazla spor modu sunuyor ve NoiseFit Uygulaması ile fiziksel aktiviteler hakkında detaylı bilgiler sağlıyor. Akıllı bildirimler, kullanıcıları güncel tutmak için ekran bildirimleri, hava durumu güncellemeleri, hatırlatıcılar, alarm, kamera kontrolü, müzik kontrolü ve hatta yerleşik bir hesap makinesi gibi özellikler sunuyor.

NoiseFit Endeavour uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor

Noise Sağlık Takip Sistemi, 24x7 kalp atış hızı takibi, SpO2 ölçümü, uyku takibi, stres yönetimi ve kadın döngüsü takibi gibi özelliklerle sağlık izleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Kullanıcı güvenliğini önceliklendiren saat, acil durum SOS özelliği ile ek bir güvenlik katmanı sunuyor. Kullanıcılar, 100'den fazla özelleştirilebilir saat yüzü arasından tarzlarını ifade edebiliyorlar. Hızlı sağlık izleme özelliği, temel sağlık metriklerine hızlı erişim sağlıyor.

NoiseFit Endeavour, 2,999 Rupi (36$) fiyat etiketiyle Camo Siyah, Jet Siyah, Vintage Kahverengi, Teal Mavi ve Ateşli Turuncu gibi çeşitli çekici renk seçenekleriyle sunulacak. Saat, 5 Aralık'ta saat 12:00'den itibaren Noise web sitesi ve Amazon.in üzerinden satışa sunulacak.