Akıllı Saat

OnePlus, Nord akıllı saatini duyurdu! Bildiğiniz saatleri unutun

OnePlus yeni Nord akıllı saatinin gelişini duyurdu. İşte söz konusu saat ve özellikleri ile ilgili tüm bilinenler.

OnePlus, Nord akıllı saatini duyurdu! Bildiğiniz saatleri unutun

OnePlus Hindistan, yaklaşmakta olan Nord akıllı saatinin lansmanını yapmaya hazır görünüyor. Şu anda akıllı saatler gündelik hayatımızın vazgeçilmez parçaları olmuş durumda. Bu kapsamda OnePlus da yeni bir saati ile gündeme geldi.

OnePlus, Nord akıllı saatini duyurdu! Bildiğiniz saatleri unutun

OnePlus, Nord akıllı saatini duyurdu! Bildiğiniz saatleri unutun - Resim : 1

Basitçe Nord Watch olarak adlandırılan cihaz, kare şeklinde bir ekran, kavisli gövde, belirgin çıkıntılar ve bir taç gibi görünen bir basma düğmesi ile standart bir saat tasarımına sahip görünüyor. Kayış tasarımı, saatin gri görünümüne uyan siyah renkte gösterilen basit bir silikon olarak tasarlanmış. Bunun gerçek bir akıllı saat mi yoksa bir spor bandı mı olacağına gelince, henüz farklı söylentiler mevcut. OnePlus, sunulan herhangi bir akıllı işlevsellik olmamasına rağmen mevcut OnePlus Watch'ını tanımlamak için "akıllı saat" terimini kullanmaya devam ediyor, bu nedenle Nord Watch ile benzer özelliklere sahip olabilir.

Bununla birlikte, bir Nord cihazı olarak, önemli ölçüde daha ucuz olması da bekleniyor. Şu anda daha fazla ayrıntı mevcut değil, mevcut durum sadece "Yakında geliyor" duyurusundan ibaret. Lansman muhtemelen bu ayın sonunda veya Ekim başında gerçekleşecek ve önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla ayrıntı açıklanacak. Ancak diğer saatlere daha ucuz olup benzer özellikler sunması beklenen cihaz şimdiden beklentileri yükseltti diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.