OPPO Watch 3 akıllı saat sektöründe ses getirecek!

OPPO Watch 3 akıllı saat sektöründe ses uyandıracak bazı değişiklikler ile gelecek. İşte merakla beklenen saatin tüm özellikleri.

OPPO Watch 3 akıllı saat sektöründe ses getirecek!

AKıllı saat sektöründe adından söz ettirmeye başlayan OPPO yeni saati ile sektörde yankı uyandırabilir. Şirket şimdi, Çin'de OPPO Watch 3 serisi akıllı saatleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station, sürekli olarak Watch 3 hakkında ayrıntılı bilgi sunmaya devam ediyor. Yakın zamanda cihazın temel özellikleri de açıklandı. Ayrıca cihazın iç pazarda 8 Ağustos'ta resmiyet kazanacağını iddia etti. Kaynak şimdi Watch 3'ün görüntülerini de yayınladı.

OPPO Watch 3 görselleri saatin kavisli bir ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Cihaz metalik bir çerçeve ve deri kayış ile donatılmış gibi görünüyor. Görseller saatin siyah ve kahverengi kayış seçenekleriyle gelebileceğini gösteriyor. Geçtiğimiz birkaç gün içinde aynı kaynak, Watch 3'ün teknik özellikleriyle ilgili bazı önemli ayrıntıları sızdırdı. İşte akıllı saat hakkında bildiğimiz her şey.

OPPO Watch 3 teknik özellikleri 

oppo watch 3

OPPO Watch 3'ün LTPO teknolojisine sahip 1,91 inç AMOLED'i barındırması bekleniyor. Geçen hafta Çinli üretici, Snapdragon W5 Gen 1 yongası tarafından destekleneceğinidoğruladı. Saat ayrıca Apollo 4 Plus yardımcı işlemcisi tarafından desteklenecek .Pilinin tam boyutu henüz bilinmiyor. Tam şarjla 15 güne kadar dayanması bekleniyor. EKG, NFC ve e-SIM gibi başka özellikler de sunması bekleniyor. Dayanıklılık söz konusu olduğunda, kullanıcılara 5ATM dereceli suya dayanıklı bir kasa sunabilir.