Oppo Watch 4X yakında satışa çıkıyor

Oppo'nun son akıllı saati Watch 4X, SDPPI sertifikası alarak yakın zamanda piyasaya sürüleceğinin sinyallerini veriyor. Bu yeni saat, tasarımı ve özellikleriyle akıllı saat pazarında iddialı bir yer edinmeye hazırlanıyor.

Oppo Watch 4X yakında satışa çıkıyor

Geçtiğimiz Kasım ayında, Oppo'nun Watch 4X modeli bir sertifikasyon platformunda görülmüştü. Şimdi ise bu yaklaşmakta olan akıllı saat, başka bir ülkede sertifikasyon aldı, bu da yeni giyilebilir cihazın yakında piyasaya sürülebileceğine işaret ediyor.

Çin teknoloji devi Oppo'nun Watch 4X modeli, daha önce Malezya sertifikasyon platformu SIRIM'de görülmüştü. Burada, akıllı saat Oppo Enco Buds Air 3S gerçekten kablosuz kulaklıklarla birlikte ortaya çıkmıştı. Oppo Watch 4X, yakın zamanda Endonezya'nın SDPPI sertifikasyon platformunda OWWE231 model numarasıyla sertifikalandırıldı. Bu, SIRIM web sitesindeki bilgilerle de uyumlu.

Oppo Watch 4X yakında satışa çıkıyor

Oppo Watch 4X modeliyle ilgili olarak, geçtiğimiz Eylül ayında yapılan bir sızıntı, markanın yuvarlak ekranlı yeni bir Watch 4 modeli üzerinde çalıştığına işaret etmişti. O zamanlar, Oppo Watch 4'ün, Watch 4 Pro modeli duyurulduktan kısa bir süre sonra piyasaya sürüleceğini düşünmüştük. Ancak, gerçekte bu modelin Watch 4X olma ihtimali var. Ayrıca, model numarası, Watch 4X'in OnePlus Watch 2'nin yeniden markalanmış bir versiyonu olabileceğini de gösteriyor.

Bilgilendirme amacıyla belirtmek gerekirse, OnePlus Watch 2, şirketin bir sonraki nesil giyilebilir ürünü ve OPWWE231 model numarasına sahip. Bu saat, BIS platformunda da görülmüştü. Ne yazık ki, bu cihazın tasarımı ve teknik özellikleri hakkında daha detaylı bilgiler henüz net değil. Oppo Watch 4X hakkında daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda güncellemeler sağlayacağız.