Akıllı Saat

Samsung WearOS geliyor!

Samsung WearOS, Samsung'un bu yaz piyasaya sürülecek bir sonraki Galaxy Watch'una ilk sırada geliyor. İşte Samsung WearOS!

Samsung WearOS geliyor!

Samsung, çok yakında WearOS'ta çalışacak ilk akıllı saatini sunacak. Akıllı saat One UI Watch ara yüzünü kullanacak. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni akıllı saati Temmuz veya Ağustos aylarında yapacağı bir sonraki Unpacked etkinliği sırasında WearOS’u resmi olarak sunacak.

Samsung uzun zamandır beklenen akıllı saat boşluğunu doldurmak zorunda kalabilir, çünkü bu yıl Galaxy Note'un görünmeme ihtimali yüksek. Samsung'un Galaxy Watch‘una ek olarak keskin bir dizilime de sahip olmasını bekliyoruz.

Samsung WearOS'lu Akıllı Saat

Samsung'un yenilenen WearOS'unun Google ile birlikte geliştirilmiş olması, donanımdaki nihai işlevsellik açısından oldukça iyi olacağı anlamında gelebilir. Google, diğer teknolojilerin yanı sıra, Koreli teknoloji devi sayesinde belirli süreçleri optimize etmeyi öğrendiğini ve bunun daha iyi performans ve pil ömrü elde ettiğini söyledi. Ayrıca, gezinti özelliği de güncelleştirildi. Fiziksel bir düğmeye çift tıklamak yakında uygulamalar arasında geçiş yapmanızı sağlayacak.

Samsung, akıllı telefonunuza uyumlu bir uygulama yüklediğinizde, otomatik olarak akıllı saatinize otomatik olarak indiriliyor. Ayrıca, telefonunuzda yaptığınız ayarlar, engellenen numaralar da dahil olmak üzere akıllı saatinizde de geçerli oluyor.

Bu eşitleme aynı zamanda ters yönde de çalışabiliyor. Akıllı saatinizde bir arayanı engellerseniz, Galaxy telefonunuzda da kara listeye alınıyor. Son olarak, yeni WearOS'un grafik ortamı da Samsung'un akıllı telefonlarına çok daha yakın olacak.

Samsung, Galaxy Watch detaylarında çok bir bilgi paylaşmadı, ancak sızıntılara göre yeni bir tasarıma işaret etti ve daha verimli yonga seti ile gelişmiş sağlık sensörlerinin dikkat çekeceği tahmin ediliyor. Yeni Galaxy Watch, One UI Watch'a ve Samsung'un bu yaz yapılacak Unpacked etkinliğinde duyurulması planlanan yeni ve birleşik platforma sahip ilk cihaz olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.