Akıllı Saat

Apple Watch Series 8 ve Ultra üstün güvenlik özellikleri ile geldi

Apple bugün düzenliğinde etkinlikte yeni akıllı saatlerini tanıttı. İşte söz konusu cihazlar ile ilgili tüm detaylar.

Apple Watch Series 8 ve Ultra üstün güvenlik özellikleri ile geldi

Apple Watch bugün gerçekleştirdiği etkinlikte üstün güzenlik özelliklerine sahip yeni saatini duyurdu. Rakiplerine fark atacak olan bu saat üstün güvenlik özelliklerine sahip. Örneğin söz konusu saat eğer bir araba kazasına karışırsanız direkt olarak güvenlik özelliklerini devreye sokacak. Ayrıca Apple Watch Series 8 batarya kısmında da iddiali.

Low Power Mode ismi ile tanıtılan yeni moduyla birlikte saat kullanıcılarına 38 saate kadar daha dayanabilen bir batarya performansı sunacak. Saatler geri dönüştürülebilen alüminyumdan yapılmış olup dört renk seçeneğine sahip olacak. Saatler ayrıca Nike hayranlarını da memnun edecek bir güncelleme sundu. Ayrıca moda hayranlarını da unutmayan Apple Watch Hermes de gelecek.

Apple Watch üstün güvenlik özellikleri ile geldi

Apple Watch Series 8 ve Ultra üstün güvenlik özellikleri ile geldi - Resim : 1

Saat ile birlikte 3 aylık fitness programı da ücretsiz olarak gelecek. Isı belirleme, ve fitness tutkunlarını da tatmin edecek özellikler ile gelen saat merakla bekleniyordu. Yüzdüğünüzde ya da koştuğunuzda her adımınızı takip eden saat antrenmanınız bittiğinde kendi kendini soğutma özelliğine sahip olacak.

Ancak söz konusu saatin en çok dikkat çeken özelliği araba kazasında yardıma başvuracak olması. Apple Watch Ultra ise batarya kapasitesinde çok iddialı. 80 saat kadar batarya performansı sunan saat şu ana kadar akıllı saatler arasında en çok sevilen özelliklere sahip. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.