Akıllı Saat

Xiaomi Band 7 Pro fiyatı çok konuşulacak

Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen Xiaomi Band 7 Pro modelinin fiyatı ve bazı teknik özellikleri sızdırıldı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen akıllı bileklik hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi Band 7 Pro fiyatı çok konuşulacak

Ülkemizde akıllı bileklik modellere olan ilginin bir hayli fazla olduğunu biliyoruz. Özellikle Xiaomi Band serisi, en çok tercih edilen akıllı bileklikler arasında yer alıyor. Bunun en temel sebebi ise, söz konusu serinin, neredeyse akıllı saat modellerine benzer işlevler ile karşımıza çıkıyor olması. Her ne kadar uygulama yüklenemeyen, telefon ile konuşulamayan modeller olsa da, uzun pil ömrü ile kullanıcıların bu hataları görmezden gelmesini sağlıyor.

Geçtiğimiz aylarda Xiaomi, Band 7 modelini piyasaya sürmüştü. Ülkemizde ortalama 800 TL'lik bir fiyat etiketi ile sunulan modelin, serinin önceki modellerinden biraz daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu durumun en büyük etkeni, geçtiğimiz yıllara göre dolar kurunun artmış olması. Bu yüzden yakında tanıtılacak olan serinin Pro modelinin de 1000 TL'den daha pahalı olması bekleniyor. İşte bazı teknik özellikleri ve tasarım detayları ortaya çıkan, önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan serinin Pro modeli hakkında tüm detaylar.

Xiaomi Band 7 Pro fiyatı ile çok konuşulacak

Geniş, dikdörtgen ekranı sayesinde akıllı saatlere benzeyen bir tasarım anlayışına hakim olacak Xiaomi Band 7 Pro modeli, Band 7'ye göre daha kaliteli malzemeler kullanacak. İddialara göre söz konusu model, ekran tarafında 194 x 368 piksellik bir panel ile gelecek. Pil tarafında ise 232 mAh kapasitenin bulunacağı iddia ediliyor. Fiyatı tarafında ise, ilk olarak Çin'de piyasaya sürülecek olan modelin, 499 Yuan civarında bir fiyattan satışta olması bekleniyor.

xiaomi band 7 pro

75 dolarlık bir fiyat etiketine tekabül eden fiyatın, Türk Lirası bazında değerlendirdiğimizde, en az 1250 TL'lik bir fiyatının olacağını söyleyebiliriz. Tabii ki bu fiyatın üstüne vergiler eklendiğinde 1600 TL'yi geçebilir.

Yorumlar
Asd
75 dolarlık monitörü de var mi nin, şu an mağazada 2400 TL bandında satışta, elektronik vergisi defalarca artırıldı son bir iki senede, bir kendimize bir devlete alıyoruz, bu vergi yükleri çok çok fazla, en azından 1300 TL olan bu monitörü KDV ile 1500 TL ye alsak insanlar daha mutlu olurdu, halk perişan zenginler parasına para katıyor, ödediğimiz vergi bize geri dönmüyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.