Xiaomi Band 8'e iOS desteği

Xiaomi'nin Smart Band 8 NFC modeli artık iOS kullanıcıları için batarya widget güncellemesi ile daha işlevsel.

Xiaomi Band 8'e iOS desteği

Xiaomi, bu yılın başlarında Çin'de Smart Band 8'i tanıttı ve daha sonra bu ürününü global pazara da sundu. Şirket, Smart Band 8 Pro kullanıcılarının deneyimini artırmaya yönelik yeni bir güncellemeyle çeşitli ek özellikler getiriyor.

Çin'deki Smart Band 8, NFC modeli için bir güncelleme alıyor. Bu güncelleme, Bisiklet modu için kullanışlı bir otomatik durdurma ve başlatma özelliği getiriyor, böylece antrenmanlar daha kolay hale geliyor. Şimdi, Smart Band 8 ayrıca iOS pil widget'ını da içeriyor; bu da iPhone'unuzun pil seviyesini Smart Band'ın ana ekranında gösteriyor. Güncelleme bazı hata düzeltmeleri içeriyor, ancak marka bu konuda pek çok detay paylaşmadı.

Xiaomi Smart Band 8'in özellikleri şu şekilde: 1.6 inçlik AMOLED ekrana sahip bu akıllı bileklik, 60Hz yenileme hızı, 600 nit tepe parlaklık, Always On Display (AOD) modu ve çeşitli saat yüzleri sunuyor.

Xiaomi Band 8'e iOS desteği

Band 8, koşu sırasında izlemeyi iyileştirmek için ayakkabı bağcığına takılabilen bir çakıl klip moduna sahip. Farklı boyutlardaki luglarla (deri, dokuma deri, boş bilezik ve TPU) çeşitli kayış türlerini destekleyerek tarzınıza uyum sağlıyor.

Kalp hızı monitörü, SpO2 sensörü, uyku takibi ve adet döngüsü monitörü ile donatılan Xiaomi Smart Band 8, temel özelliklerin ötesine geçiyor. Stres seviyelerini ölçüyor, VO2 Max değerlendiriyor ve 7 gün boyunca aktivite seviyelerini değerlendirerek 100 üzerinden bir canlılık puanı sunuyor. 150'den fazla spor moduna sahip.

Eğlence ve kolaylık, Sudoku ve 2048 gibi yerleşik oyunlarla, bildirimler ve hava durumu güncellemeleri gibi özelliklerle birlikte geliyor. Xiaomi Smart Band 8, AOD devre dışı bırakıldığında tek bir şarjla 16 güne kadar dayanabiliyor ve yaklaşık 60 dakikada tamamen şarj olabiliyor.