Xiaomi Mi Smart Band 6 kullanışlı bir özellik alıyor

Xiaomi Mi Smart Band 6 kullanıcılarını memnun edecek çok kullanışlı bir özellik alıyor. İşte detaylar.

Xiaomi Mi Smart Band 6 kullanışlı bir özellik alıyor

Xiaomi Mi Band 6 verilen parayı hak eden ürünlerde. Sonuçta bu akıllı saatle birlikte daha büyük bir ekrana sahip olmakla kalmayıp birbirinden güzel özellikler alıyorsunuz. Şimdi şirket akıllı saatine çok işlevli yeni bir özellik daha ekliyor.

Akıllı saat sektöründe Xiaomi köklü şirketlere kafa tutabiliyor. Şirket şimdi Mi Band 6'ya her pazarda sunulacak yeni bir özellik ekliyor. Akıllı saat el bir çok farklı dil desteğiyle birlikte bir de el feneri özelliği alıyor. Böylece akıllı saatiniz kolunuzdayken hiç karanlıkta kalmayacaksınız.

Xiaomi Mi Smart Band 6 el feneri özelliği alıyor

Xiaomi Mi Smart Band 6 kullanışlı bir özellik alıyor - Resim : 1

Mi Band 6'ya en son mesajlara cevap özelliği eklenmişti. Bununla birlikte diğer her akıllı saatin sunabildiklerini sunan cihaz daha kullanışlı bir hale geldi diyebiliriz. Yeni güncellemeyi indirmeden önce Mi Fit uygulamasının en son sürüme (5.3.0) güncellendiğinden emin olmanız gerekli.

Xiaomi, yeni Mi Band 6 ile kullanıcılara daha büyük ekran sunmuştu. Bu ekran aynı zamanda yüksek çözünürlük de sunuyor. 1,56 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekrana sahip olan akıllı bileklik,  tek şarj ile 14 gün kullanım süresi sunuyor. Tüm akıllı biekliklerde mevcut olan sağlık özellikleri burada da karşımıza çıkıyor. Cihaz sahip olduğu sensörle kullanıcılara kandaki oksijen seviyelerini gösterebiliyor. Ayrıca Mi Band 5’te bulunan 15 egzersiz moduna 15 yeni egzersiz modu daha eklenmişti. Akıllı saat ayrıca fitness aktivitesini ise otomatik algılayarak takip gerçekleştiriyor.