Akıllı Saat

Xiaomi yeni akıllı bilekliği ile çok ses getirecek!

Aksesuar sınıfında oldukça iddialı olan Xiaomi, Band 8 akıllı bilekliği ile karşımızda. Sızdırılan canlı görüntüler ile akıllı kulaklığın nasıl bir tasarıma sahip olacağı belli oldu. Detaylara bakalım.

Xiaomi yeni akıllı bilekliği ile çok ses getirecek!

Xiaomi, akıllı telefon pazarındaki hakimiyetini korurken farklı kategorideki teknolojik ürünlere de yönelmekte. Çin merkezli teknoloji devi elektrikli otomobillerden tutun robot süpürgelere kadar çok farklı ürünler geliştiriyor. Markanın akıllı saat ve bileklikleri de oldukça popüler.

Ortaya çıkan son canlı görüntüler ile bu kategoride yer alması beklenen Xiaomi Band 8 akıllı bilekliğin nasıl bir tasarıma sahip olacağı belli oldu. Buna ek olarak bileklik, yeni bir sertifika elde ederek yakında çıkış yapacağının işaretini verdi. Gelişmelere detaylı bir şekilde bakalım.

Xiaomi Band 8 kanlı canlı karşımızda!

Sızdırılan canlı görüntülere baktığımızda Xiaomi Band 8 akıllı bilekliğin kapsül şeklinde bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Tasarım aynı olsa da bilekliğin kayışında geçen seneki modele göre büyük farklılık mevcut. 

Geçen yıl piyasaya sürülen Xiaomi Band 7 Pro, iki parçalı kayış ile gelmişti. Şimdi ise şirket bu özelliği standart modeli için de getirmek istiyor çünkü canlı görüntüde Xiaomi Band 8'in çift kayışa sahip olduğunu görüyoruz.

Xiaomi Band 8
Xiaomi Band 8 sızdırılan görüntüsü. (Kaynak: TheGoAndroid)

Tasarım detayına ek olarak Band 8, yakın bir vakitte NRRA ve TRDA isimli sertifikasyon sitelerinde tespit edilmişti. Böylelikle akıllı bilekliğin yakın bir tarihte piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz. Bu çıkışın yaz aylarında olma ihtimali yüksek çünkü Band 7 henüz piyasaya sürüldü. Yine de Xiaomi markasının sürprizlere açık olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni detaylar için takipte kalın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.