Günsan Elektrik, Antalya’da iki projeye güç kattı

İnşaat sektörünün çözüm ortağı Günsan Elektrik, Antalya’da iki farklı inşaat projesine değer kattı. Her iki projede de Domino serisi ile yer alan Günsan Elektrik, oda tasarımlarında modern bir görünüm oluşturdu.

Günsan Elektrik, Antalya’da iki projeye güç kattı

Anahtar ve priz sektörüne getirdiği yenilikçi ve özgün yaklaşımıyla sektörde farkını ortaya koyan Günsan Elektrik, kullanıcı dostu ve yenilikçi çözümleriyle hem konfor hem de işlevselliği ön planda tutarak projelerin değerini artırıyor. Son olarak Antalya’da yer alan Cos’y Life Villas ve Berry Hotels projesinde aydınlatma ekipmanlarıyla yer alan Günsan Elektrik, mekanlara estetik bir hava katarken, aynı zamanda yüksek kalite ve güvenlik standartlarını da karşılıyor. 

Domino serisi ile göz alıcı ve modern bir görünüm oluşturuldu

Antalya’nın seçkin projelerinden Cos’y Life Villas, estetik ve modern tasarım anlayışını yansıtmak için Domino serisinin zarif siyah krom rengini tercih ederken, Berry Hotels projesinde ise göz alıcı bir atmosfer yaratmak amacıyla Domino serisinin metalik mocha rengi  kullanıldı. 

Günsan Hakkında
 
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.