Basın bülteni

Razer'dan yeni ödül programı

Razer, oyunculara Razer.com'dan veya dünyadaki herhangi bir RazerStore'dan yapılan her satın alımda Razer Silver kazanmaları için daha da fazla fırsat sunan RazerStore Rewards programını başlattı.

Razer'dan yeni ödül programı

RazerStore Rewards üyeleri, 300'den fazla oyunda kapsamlı bir Razer ekipman ve içerik kataloğundan yararlanabilir. Razer, Razer Silver için ödül kataloğunu sürekli olarak genişletmeye çalışıyor ve oyuncuları daha da fazla ürüne göz atmaya teşvik ediliyor.

Oyuncular Razer Silver'ı birden fazla Razer platformunda toplayabilirler; Razer Cortex'te oyun oynadıklarında, oyunları Razer Gold ile edindiklerinde ve şimdi Razer.com ile RazerStore'larda yaptıkları her harcamada. Razer Silver, PUBG ve Mobile Legends: Bang Bang dahil olmak üzere 300'den fazla oyunda oyun kredilerinin yanı sıra çok sayıda Razer ekipmanı için kullanılabilir.


RazerStore Ödüllerinin eklenmesiyle, oyuncular artık daha sorunsuz bir ödeme deneyiminin keyfini çıkarabilir ve Razer Iskur veya Enki oyun koltukları gibi ödülleri elde etmek için daha fazla Razer Silver kazanabilir. RazerStore Ödül Programına katılmak ücretsizdir, üyeler kayıt sırasında 1. seviyeden başlar ve harcanan her 1 USD için 25 Razer Silver kazanır. Üyelerin yıllık harcamaları arttıkça, harcanan her 1 USD için sırasıyla 50 ve 100 Razer Silver kazandıkları 2. ve 3. seviyeye geçerler. Kaydolmak çok basittir ve Razer.com ile RazerStore'larda yapılabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.