Basın bülteni

Türk Telekom’dan büyük hizmet!

Türk Telekom sunduğu yeni hizmeti ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. İşte yeni hizmet ve detayları.

Türk Telekom’dan büyük hizmet!

Sadece Türk Telekom’un sunduğu ‘iki taksit bizden’ avantajı ile farklı marka ve modellerden birçok teknolojik cihaz, müşterilerle Yaza Merhaba kampanyasında buluşuyor.

İnsan odaklı yaklaşımıyla ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırmayı hedefleyen Türk Telekom, Yaza Merhaba kampanyası ile “Şimdi alın, yaz bitince ödeyin” diyor. Kampanya boyunca Samsung, Reeder, Oppo, Xiaomi, JBL gibi markaların ürünleri Türk Telekom mağazalarında uygun fiyatlar ve cazip ödeme imkânlarıyla sunuluyor.

Akıllı telefon, akıllı saat, kablosuz kulaklık, hoparlör, akıllı süpürge, ev güvenlik kamerası gibi pek çok teknolojik ürünün yer aldığı kampanyada Türk Telekom, müşterilerine ilk iki taksiti hediye ediyor. Bu sayede Türk Telekom mobil, evde internet veya ev telefonu müşterileri, kampanya kapsamındaki cihazlardan faydalandığında iki ay sonra faturalarına ek taksitlerle ödemeye başlıyor.

Yorumlar
Cem
Ee ne sandınız, ali koç telekomu alınca olacağı budur yani habire zam yapar, milletimiz arapları beğenmedi ama işbankası ve ali koç grubu ortaklaşa alınca telekomu zamlar yağmur gibi yağıyor
Cevapla
murat
1 yıl içinde mobil konuşma ve internet paketimin fiyatına %100 zam yaptılar türk telekomun yaptığı fahiş zamları kınıyorum.
Cevapla
Hasan Solmaz
Tek kelime ile "elini veren kolunu kurtaramaz"
Cevapla
Memoli
Bunlar yalandan haber,onu yaptık bunu yaptık ortada hiç bir yenileme yok.Anca para almasını iyi beceriyorlar.Ne telefon alt yapısı nede internet alt yapısı fiyasko,hiç bir şey yeniledikleri yok,zam yapmayı iyi beceriyorlar hakkını yememek lazım.
Cevapla
Titanli
Ev int..en düşük 92 lira fakir fukara her ay bu parayı nasil versin Telekom harbiden zararını Milletten çıkarıyor haklarımız haram olsun havadan para kazanıyor telekom
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.