Monster Notebook'tan kaçırılmayacak kampanya! 3 değil 5 değil yüzde 50 indirim

Turnuvanın heyecanını ve görkemini futbol oyunlarında şut, dripling, serbest vuruş, kurtarış ve penaltı atışlarında bire bir yaşamak isteyen oyun tutkunları Bilgisayar, Android Telefon ve Akıllı TV ile uyumlu Pusat Clutch Gamepad’i elinden bırakamayacak.

Monster Notebook'tan kaçırılmayacak kampanya! 3 değil 5 değil yüzde 50 indirim

Milyarlarca futbolsever nefesini tuttu; Katar’da düzenlenen FIFA 2022 Dünya Kupası’nı hangi ülkenin müzesine götüreceğini izliyor. Bir yandan da oyunseverler, dünyanın en çok tercih edilen futbol oyunlarında canlı olarak rakiplerine karşı turnuvalar düzenleyerek hem eğleniyor hem de ülkeler arası kıyasıya bir rekabet yaşıyor.

Monster Notebook üstün tuş özellikleri, kolay kullanımı ve ergonomik yapısı sayesinde Pusat Clutch Gamepad ile oyunculara kendilerini dünya kupasında hissettiriyor. Bilgisayar, Android Telefon ve Akıllı TV’e kadar pek çok cihaza bluetooth veya 2.4 Ghz’lik bağlantıyla kablosuz şekilde bağlanan oyunseverler, Pusat Clutch Gamepad sayesinde heyecan dolu karşılaşmalar yaşıyor. 10 metre çekim alanı ile oyun özgürlüğü tanıyan Pusat Clutch Gamepad, ergonomik yapısının yanı sıra D-Pad bölümünün istenildiği gibi değiştirilebilir olması ile kişiselleştirme özelliği sunuyor. Sahip olduğu Turbo Tuşu özelliğiyle de makro atama yaparak, tek tuşla birden fazla hamle yapma ve böylelikle maç esnasında özel hareketlerle hücuma çıkma imkânı sağlıyor.

Uzun pil ömrü ve şarj olurken oyun oynama imkânı

Tek sefer şarjla birçok maç oynama fırsatı sağlayan Pusat Clutch Gamepad, USB Type-C girişiyle hızlıca şarj edilebilirken kesintisiz oyun keyfi sunuyor. Her türden oyun oynayanlar için tüm detayların düşünüldüğü Pusat Clutch Gamepad’in kutusundan çıkan telefon tutucu aparatı kolayca gamepad’e takılabiliyor veya istendiğinde telefon tutma aparatı olarak masaya konulabiliyor.

Pusat Clutch Gamepad’e yüzde 50 indirim

Dünya kupası heyecanını doyasıya yaşamak isteyen oyun severler, siyah ve yeşil renk seçeneği ile ikinci Pusat Clutch Gamepad’e kampanya ile sahip olabiliyor. 20 Aralık’a kadar geçerli kampanya kapsamında monsternotebook.com.tr ve Monster Notebook mağazalarından yapılacak alışverişlerde Pusat Clutch Gamepad’in ikincisine yüzde 50 indirimle sahip olmak mümkün.