Bilgisayar

Realme dizüstü bilgisayar çıkartmayı planlıyor!

Telefon satışlarındaki başarısı sayesinde dünyanın en hızlı büyüyen firmaları arasına girmeyi başaran Realme, dizüstü bilgisayar üzerine çalışıyor olabilir.

Realme dizüstü bilgisayar çıkartmayı planlıyor!

2018 yılında Oppo'nun alt kuruluşu olarak doğan, batı pazarına açılması ve telefon satışlarındaki başarısı ile birlikte dünyanın en hızlı büyüyen markalarından birisi olan Realme, bir dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor olabilir.

Realme ilk olarak 1 Nisan günü bir dizüstü piyasaya sürmeye hazırlandıkları ile ilgili bir açıklama yapmış, ancak bu açıklama bir şaka olarak görülmüştü. Aslında bu açıklamanın bir şaka olup olmadığı tam olarak kesin değildi, çünkü ara sıra kullanıcıları için ürettiği cihazlar hakkında anketler yayınlayan Realme, yine bir anket yayınladı.

Burada ilginç olan nokta anket değil, dediğimiz gibi Realme zaten anket yayınlamayı seven bir firma, asıl dikkat çeken kısım bu seferki anketin içeriğinde Notebooklar (dizüstü bilgisayar) ile ilgili birkaç soru olmasıydı.

Realme, yaptığı ankette kullanıcılarına önümüzdeki üç ay içerisinde yeni bir dizüstü bilgisayar satın almayı planlayıp planlamadıkları ve ne kadar harcama yapmayı düşündüklerini sordu. Fiyat kısmında ise kullanıcılara 30.000 INR (Hindistan rublesi) ile 50.000 INR arasında seçenekler sunuldu. 4 Mayıs 2021'in kuruna göre hesaplayacak olursak 30.000 INR yaklaşık 3.550 TL, 50.000 INR ise 5.550 TL civarında paraya karşılık geliyor. Ayrıca yapılan anketin içerisinde kullanıcılara hangi bilgisayar markasına sahip oldukları da soruluyor.

realme yeni bilgisayarı

Yapılan anket ile birlikte Realme, milletin nabzını yokluyor olabilir. Eğer gerçekten Realme'nin bir dizüstü bilgisayar piyasaya sürmek gibi bir hayali varsa lansmanını muhtemelen 2021'in yaz aylarında Hindistan'da gerçekleştirecektir.

Peki Realme bir dizüstü bilgisayar satışa sunarsa, bu bilgisayar sizin tercih listenize girebilir mi? Yorumlar kısmından cevabınızı bize iletebilirsiniz.

Yorumlar
Goran @q
Yaparsa alırık, ekranı parlak oldu .
Cevapla
Cenk
Telefonları 4.4 lük notebooklar da öyle olursa sürpriz olmaz
Cevapla
Kartal 58
Telefon Lara güncelleme konusunda düzene girsin son ra ..
Cevapla
Abem bu Çinli firmalar ilk önce kaliteyi öğrensinler
Cevapla
mühendisovski
Boş yapma
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.