Bilim & Teknik

ABD uzaylıları kabul etti mi? Pentagon neden UFO videoları paylaştı?

Geçtiğimiz gün ilginç bir olay yaşandı. Pentagon beklenmedik bir şekilde UFO videoları paylaştı. Peki ABD uzaylı varlığını kabul etti mi? İşte detaylar.

ABD uzaylıları kabul etti mi? Pentagon neden UFO videoları paylaştı?

Uzaylıların olup olmadığı geçmişten günümüze en çok tartışılan konulardan biri oldu. Şimdiye kadar bu soruya net bir yanıt bulunabilmiş değil. Yani uzaylılar vardır da diyemiyoruz, yoktur da. Çünkü elimizde net veriler yok.

Şimdiye kadar UFO’lar ile ilgili sızdırılan videolar hep 144p çözünürlükte olduğu için net bir şekilde bunların varlığından söz etmek doğru olmaz.

ABD uzaylıları kabul etti mi? Pentagon neden UFO videoları paylaştı? - Resim : 1

Lakin 1947 yılında yaşanan ve kayıtlara Roswell olayı olarak geçen UFO kazası da herkesin malumu. Olayda bazı uzaylı cesetlerinin ele geçirildiği ve ABD’nin günümüz teknolojilerine giden yolu UFO kazasından sonra edindiği de iddialar arasında. Hatta internet üzerinde uzaylı cesedine yapılmış bir otopsi videosu bulmanız bile mümkün.

ABD uzaylıları kabul etti mi? Pentagon neden UFO videoları paylaştı? - Resim : 2

ABD uzaylıları kabul etti mi? Pentegon neden UFO videoları paylaştı?

İşin ilginç yanı ise ABD’nin ciddi ciddi UFO araştırmaları için hatırı sayılır bütçeler ayrılması. Elbette son dönemde bu bütçenin günden güne azaldığı da başka bir gerçek. Hatta yakın geçmişte bu bütçenin tamamen iptal edildiği iddiaları da öne sürülmüştü.

Dün Pentagon tarafından servis edilen 144p çözünürlüğündeki UFO videoları ise kafaları karıştırdı. Aslında bu videolar daha önce de sızdırılmıştı. Lakin görüntüler gerçek mi değil mi bilinmiyordu. Fakat aynı görüntülerin Pentegon tarafından da servis edilmesiyle bazı şeyler netlik kazanmış oldu.

Peki neden böyle bir zamanda Pentagon kalkıp da UFO videoları yayınladı? Tam da ABD koronavirüsten ötürü dünyanın gözünden düşmüşken? Zamanlama hayli manidar.

Sosyal medyadaki genel görüş ise koronavirüs salgınında fena halde çuvallayan Amerika’nın dikkatleri başka yöne çekmek için böyle bir yola başvurmuş olması. Biraz düşününce pek de mantıksız durmuyor.

Kendisini her fırsatta süper güç olarak lanse eden Amerika, salgından ötürü en büyük zararı gören ülke oldu. Her filmde tüm dünyayı kurtaran şanlı ABD, gerçekte ise dünyadan yardım isteyecek duruma düştü.

Dolayısıyla böyle bir durumda dünyanın ilgisini başka yöne çekmeye çalışmak son derece anlaşılabilir bir durum.

ABD uzaylıları kabul etti mi? Pentagon neden UFO videoları paylaştı? - Resim : 3

Uzaylı istilası mı geliyor?

Sosyal medya üzerinde dillendirilen bir diğer seçenek ise olası bir uzaylı istilası. İlk duyduğunuzda saçma gelebilir. Muhtemelen geçtiğimiz yıl şu anda yaşadıklarımızı biri söylese o da saçma gelirdi. Lakin 2020 yılında olmayan bir o kaldı. İşin asıl ürkütücü boyutu ise daha Nisan ayında olmamız. Bakalım önümüzdeki 8 ay boyunca daha neler göreceğiz.

Yorumlar
Suavi
Her kim ve makam ne derse desin ufolar da uzaylılar da bu dünyada kesinlikle var. İstedikleri yöntemlerle örtbas etsinler. İnananlar da istedikleri kadar fikir yürürsün hiç farketmez. Tevratın Hezekiel ve çölde sayım bölümünü okuyun onlar en az 3000 yıldır bu dünyada varlar.
Cevapla
Erdinç
Biz 30 40 metreden 2 kişi bireden gördük hemde devasal büyüklükte sene 2009
Cevapla
10.Köy
Bende Ufo gördüm
Cevapla
💠Gakko💠
Ben bele şelere inanmim görüntüler delil olamaz göz görmedikçe.
Cevapla
Suavi
Sen görmedim diyisin ama bu kadar insan gördüm diyi peki şimdi nolacayii hee? Üstelik göz görmedikçe delil olmaz diyisin peki senin gözün göz de mılyonlarca insanın gözü göz değil mi😂
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.