Bilim & Teknik

NASA'nın Güneş fotoğrafı şaşkına çevirdi!

NASA'daki bilim insanları tarafından gizlenmeye çalışılan Güneş fotoğrafı merak uyandırdı!

NASA'nın Güneş fotoğrafı şaşkına çevirdi!

NASA'nın Güneş fotoğrafı şaşkına çevirdi! NASA'daki bilim insanlarının halen  açıklama yapmaması ise, yapılan keşif saklanıyor mu sorusunu gündeme getirdi.

NASA'nın Güneş fotoğrafı şaşkına çevirdi!

Uzaylı kaşifleri, bir süre önce tartışma konusu olan bir fotoğrafı yeniden gündeme getirdi. (ABD Havacılık ve Uzay Ajansı) NASA'nın elde etmiş olduğu Güneş fotoğrafında devasa bir cisim görünüyor.

Fotoğrafta Güneş'in yakınında neredeyse Ay büyüklüğünde bir uzay gemisinin bulunduğu, fakat bunun NASA tarafından saklandığı ifade ediliyor. Sabah'ın haberine göre bu iddianın sahibi ünlü UFO uzmanı Scott C. Waring. NASA'dan ise konu ile ilgili halen herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Waring yapmış olduğu açıklamada, "NASA'nın yayınladığı Güneş fotoğraflarına bakıyordum. Fotoğraflardan birinde muhteşem bir orana sahip cisim keşfettim. Bu cisim doğal olmayacak kadar düzgün tasarıma ve simetriye sahip. Bu nesne neredeyse bizim Ay büyüklüğünde. Güneş'in çevresinde daha önce başka bilinmeyen cisimler de keşfettim. Belki bu uzay gemileri Güneş'i inceliyor" dedi. Waring, birçok keşifte olduğu gibi NASA'nın bu tür olayları sakladığını iddia etti.

Daha önce NASA'nın Mars'ta kalıntılar bulduğu ve Güneş'in etrafında uzay gemileri tespit ettiği iddia edilmiş ve gündem olmuştu. Uzaylı avcıları bu sebeplerden dolayı NASA'nın Mars ve Güneş araştırmalarına oldukça ilgi gösterdiğini ve her zaman olduğundan daha çok yoğunlaştığını ifade ediyor.

Yorumlar
Mete Baltaş
Atılgan olsa gerek bu :)
Cevapla
Gamsw
Orda yakıtın litresi nekadar acaba?
Cevapla
Rana
Nasa'nın bizden sakladığı daha nice şeyler var. Tamam zeki insanlarsınız ve bir sürü keşif yapıyorsunuz fakat bunu sadece kendinize saklamayıp bizlerle de paylaşırsanız iyi olur. Sonuçta evren sadece sizin değil, içinde biz de varız ve bunu bilmek bizim de hakkımız...
Cevapla
meetchan
yoo hakkın falan değil illa hakkını arayacaksan git nasada çalış
01
Uzaya gemi bile yolladılar teknoloji nasıl da ilerledi bee vay vay vay..ama koronaya elleri sabunla yıka maske tak bir ilac bulamıyorlar
Cevapla
Matrix
Cübbeli Ahmet Hoca ve Ertan Özyiğit ile Kayıt dışı programini izleyin youtube var Ertan Özyigit Uzay ve Uzay hakkinda sorular soruyor cok guzel bir program tavsiye ederim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.