Bilim & Teknik

Volkswagen gelmiş geçmiş en teknolojik bebek arabasını üretti! Video

Volkswagen'in ürettiği prototip bebek arabası VW Golf Puset, otomatik fren ve belli bir mesafeden ebeveynleri takip edebilme özelliğine sahip.

Volkswagen gelmiş geçmiş en teknolojik bebek arabasını üretti! Video

Alman otomotiv devi Volkswagen'in Hollanda ofisi son teknolojiyi kullanarak hangi ürünler üzerinde geliştirme yapılmasını istendiği konusunda halkın görüşüne başvurdu. Yapılan ankette geliştirilmesi istenen en popüler ürün otomatik frenli  bir bebek arabası olunca şirketin Hollanda ofisi bu konuya el atarak bir bebek arabası geliştirdi.

Volkswagen'in ürettiği bebek arabasının prototipinin ortaya koyduğu gibi sonuçlar inanılmaz görünüyor. Videoda da izleyeceğiniz gibi VW Golf Puset ismi verilen ürün, adaptif cruise control sensörü ile donatılmış. Kendi başına bir mesafeden ebeveyni takip edebilen Puset, her türlü manevraya ve otomatik fren sistemine sahip. Ürünün yeteneklerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.