Bilim & Teknik

Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Son günlerde sosyal medyada karşımıza sıklıkla çıkan zombi videoları mevcut. Bu videolardan sonuncusu Türkiye’den geldi. Görünen o ki virüs ülkemize de sıçradı.

Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Özellikle son 2 haftadır oldukça ilginç videolarla karşılaşıyoruz. Kısa süre önce bir metro içerisinde ilginç hareketlerde bulunmaya başlayan, sonrada bir adamın yüzünü ısırarak parçalayan bir kadınla karşılaşmıştık. Bu videonun hemen ardından ise hastanede garip hareketler sergileyen bir adamın videosu ile karşılaştık.

Bu tarz paylaşımların sayısı hızla artarken, son paylaşım Türkiye’den geldi. Sosyal medyaya yeni düşen videoda bir kadının bilinçsiz hareketler yaptığını görüyoruz. Dilerseniz tüyleri diken diken eden bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Zombi virüsü Türkiye’ye sıçradı, durum çok kötü! İşte şok edici video!

Dürüst olmak gerekirse videonun ne kadar gerçekçi olduğu ya da diğer yayınlanan videoların ne kadar gerçekçi olduğu önemli bir soru işareti. Fakat bu videolara inananların ve yakın zamanda büyük bir zombi salgınının olacağını düşünenlerin sayısı da hiç az değil. Elbette şimdiden bu konuda yorum yapmak çok doğru olmayacaktır.

Peki sizin görüşünüz ne? Bu videolardaki insanlar gerçekten bir zombi virüsüne maruz kalmış olabilirler mi? Yoksa aldıkları uyuşturucu maddenin etkisiyle mi böyle davranıyorlar? Açıkçası, bizim düşüncemiz zombi virüsünden ziyade uyuşturucu maddenin daha ağır bastığı yönünde. Peki siz bu konuda tam olarak ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Vax
The Walking dead silinen sahne
Cevapla
EsrA
Lütfen yalan olup olamdığını bilmediğiniz şeyleri bizimle paylaşmayın kadın zombie filmi bağımlısı ben ondan daha güzel rol yapiyom
Cevapla
The Economist
Sentetik uyuşturucu , flakka kullanmış olmalı. Fakat the economist kapağında zombi, virüsü geçiyor bunun algısını oluşturmaya çalışıyorlar yüksek ihtimal.
Cevapla
İbrahim
Gardas böyle zombimi olur karı hırlıyor sadece kendini yerlere süpürüyor benim görüşüm Sara hastası olur zombi olsa kamerana direk saldırır bide zombi ne ki
Cevapla
hakan
Bence birileri pislik pesinde ve ya hap yada uyuşturucu eger uyuşturucu ise kafasına sıkın gitsin kimler sattiysa kimler kullanıp çevresine zarar veriyorsa kafasına sıkın gitsin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.