Dijital Video Platformu

Ne Disney+ ne de Amazon Prime Video: Netflix'i kimse durduramıyor!

Netflix'in birçok dişli rakibi bulunuyor. Bunlar arasında en önemlisi Disney+ ve Amazon Prime Video diyebiliriz. Ancak Netflix'in üstesinden bu iki platform da gelemiyor. İşte detaylar.

Ne Disney+ ne de Amazon Prime Video: Netflix'i kimse durduramıyor!

2022'ye inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapan Netflix, 2022 yılını yüksek bir puanla tamamladı. 31 Aralık'ta sona eren dördüncü çeyrekte Netflix, 7,85 milyar dolar gelir elde etti. Bu, yıldan yıla sadece yüzde 1,9'luk mütevazı ve yavaş bir artış olsa da şirketin bileği bükülmüyor.

Netflix'i kimse durduramıyor

Netflix güçlü kalmaya devam ederken 2022 yılına ait tüm zamanın geliri, 4,5 milyar dolar oldu. Şirketin zor bir dönemde bu kadar gelir elde etmesi takdire şayan nitelikte. 

Netflix, tatil sezonunda 7,66 milyon yeni ücretli abone çekmeyi başardı ve toplam ücretli abone sayısını 230,75 milyona çıkardı. Netflix'in Kasım ayında daha düşük fiyatlı ama reklamlı planını piyasaya sürmesi, şüphesiz şirketin ekonomik durumlardan memnun olmasından kaynaklanıyor.

Netflix'in bileğini bükebilene aşk olsun: Yeni diziler çok izlenecek!

Netflix'i bu kadar güçlü kılan şey ise tabiki üretilen içerikler. Netflix 2022'de izlenecek pek çok iyi dizi ve film çıkarttı. Bunlar arasında Stranger Things'in dördüncü sezonu ve Jenna Ortega'nın oynadığı Wednesday dizisi gibi bir milyar saat izlenen yapımlar bulunuyor. Diğer hit filmler arasında Monster: The Jeffrey Dahmer Story, Glass Onion: A Knives Out Mystery, Purple Hearts, Harry & Meghan ve The Adam Project yer alıyor.

Yorumlar
netflix
netflix türkiye bizi görüyor mu? Buradan necflix yetkililerine sesleniyorummm. adam akıllı bilim kurgu ve korku dizileri yapmadıkça bu liderliğiniz elbet bitecektir. Sandman harika diziydi. Ama LGBT+ reklamı çoktu. şu saçmalıktan çıkın artık. Empoze etmeye çalıştığınız şey yüzünden kavimler zamanında helak oldu. Erkek bayanla evlenebilir. bayanda erkekle. Zıttı asla olmamalı. Helak etmeye çalışmayın bizleri.
Cevapla
netflix
Ulan asıl koyun akıllı sensin. Kızın olsa ve kızın başka bir kızla ilişki yaşasa memnun mu olacaksın yada erkek çocuğun olsa ? LGBT istiyorsan git Hollanda ya burası müslüman bir ülke
Koyun akıllı Enayi birine cevap veren biri
İsmim tamamen sana hitaben yazılmıştır. Adamlar hristiyan 1 LGBT seni ilgilendirmez 2 adamlar dizi yaparken senin geri kafalı Arapların dinine göre mi yapacak 3 +sen muhtemelen Türkiye'yi de müslüman sanıyorsundur.
tduwuriw
koskoca amerika orta doğudaki dine göre mi hareket edecek kanka
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.