Dijital Video Platformu

The Last of Us 1. sezon 1. bölüm izle!

HBO Max’ın yeni dizisi The Last of Us için ilk bölüm sonunda yayınlandı. Peki ama nasıl izleyeceksiniz? İşte The Last of Us 1. sezon 1. bölüm izle!

The Last of Us 1. sezon 1. bölüm izle!

PlayStation’ın en popüler serilerinden biri olan The Last of Us sonunda dizi olarak karşımıza çıktı. The Last of Us izle aramaları da Google'da patlama yaptı. Uzun ve yoğun bir yapım aşamasından geçen dizi hali hazırda HBO’nun en yüksek bütçeye sahip yapımı. Şimdiye kadar bu unvan Game of Thrones’un son sezonuna aitti. Fakat The Last of Us 1. sezon ile bu unvanı eline geçirdi.

Ellie ve Joel’un macerasına tanıklık edeceğimiz The Last of Us 1. sezon 1. bölüm nihayet yayınlandı. Bölümün yayınlanmasıyla birlikte Google üzerindeki The Last of Us izle aramaları da tavan yaptı. Bazı korsan adresler ilk gün dizinin bölümünü yayınladılar. Fakat dizinin Türkiye’de resmi bir yayıncısı var.

The Last of Us 1. sezon 1. bölüm izle!

Eğer diziyi izlemek istiyorsanız Blu TV üzerinden izleyebilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. BluTV’yi 1 hafta boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla The Last of Us 1. sezon 1. bölüm izle yazarak Blu TV’ye girebilir ve üye olarak diziyi izleyebilirsiniz.

Şunu da hatırlatmamız gerekiyor. HBO genel olarak dizilerini haftalık olarak yayınlıyor. Yani bütün bölümler toplu bir şekilde yayınlanmıyor. Dolayısıyla yeni bölüm için 1 hafta beklemeniz gerekiyor. The Last of Us 2. bölüm önümüzdeki Pazartesi yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümü dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde de Blu TV üzerinden yayınlanacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.