Dijital Video Platformu

Netflix, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizilerini paylaştı

Dünyanın en popüler dijital içerik üreticilerinden biri olan Netflix, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizilerini paylaştı.

Netflix, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizilerini paylaştı

Netflix, kullanıcılar tarafından en çok izlenen yapımları sık sık paylaşıyor. BU sayede hem mevcut abonelerine hatırlatmalar yapan şirket hem de potansiyel müşterilerine de göz kırpmış oluyor. Platform şimdi de 6-22 Şubat arasında en çok izlenen diziler listesini yayınladı. Listede ilk sırayı üç yıldır büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edilen gerilim dizisi "You" aldı. Dizi, 4. sezonuyla kullanıcıların dikkatini çekti ve 92 milyon 70 bin izlenmeyle listenin zirvesine yerleşti.

İkinci sırayı, aile dramı ve gençlik dizisi Ginny & Georgia'nın 2. sezonu aldı. Bu sezon, aile sırları ve çekişmeleri etrafında dönen hikayesiyle 25 milyon 710 bin izlenme elde etti. Listede 3. sırayı, The Addams Family'nin çocukları Wednesday Addams'ın lise hayatına odaklanan yeni dizisi "Wednesday" alırken bu yapım, 1. sezonuyla 22 milyon 650 bin izlenmeyle listenin üçüncü sırasına yerleşti.

Netflix, geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizilerini paylaştı

Listenin 4. sırasında, yine "You" dizisinin ilk sezonu bulunuyor. Dizi, ilk sezonuyla birlikte 19 milyon 240 bin izlenme elde etti. Listenin beşinci sırasında ise Ginny & Georgia'nın ilk sezonu yer alıyor. Dizi, ilk sezonuyla birlikte 15 milyon 790 bin izlenme elde etti.

Netflix, bu listeleri düzenli olarak paylaşarak, platformda popüler olan yapımları kullanıcılara gösteriyor. Bu şekilde, izleyicilerin dikkatini çeken yapımlara daha kolay erişmeleri sağlanıyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.