Netflix'ten Black Mirror müjdesi

Netflix'in sevilen dizisi Black Mirror'dan müjde geldi. Buna göre dizinin 7. sezonu yolda.

Netflix'ten Black Mirror müjdesi

Netflix'in kült antoloji dizisi Black Mirror, hayranlarının merakla beklediği 7. sezonuyla geri dönüyor. Platformun yaptığı duyuruya göre, dizinin yeni sezonu 2025 yılında izleyiciyle buluşacak. "6 yeni hikâye. Black Mirror 2025’te geri dönüyor." ifadeleri kullanılarak yapılan paylaşımla, yeni sezonun 6 bölümden oluşacağı belirtiliyor. Bu, serinin önceki sezonunun 5 bölüm olması göz önünde bulundurulduğunda, dizinin daha da genişleyen bir içerikle geri döneceğini işaret ediyor.

Black Mirror'ın yedinci sezonunun en dikkat çekici yanlarından biri, önceki sezonlardan oldukça beğenilen ve Emmy ödülü de kazanmış bir bölümün devamının gelecek olması. 2017'de yayımlanan 4. sezonun ilk bölümü olan ve Star Trek benzeri bir ortamda geçen "USS Callister" bölümü, izleyiciler tarafından büyük bir beğeni toplamıştı. Bu bölümde, Oscar adayı Jesse Plemons, bir multiplayer oyununun yaratıcısı Robert Daly karakterine hayat vermişti. Plemons'un başrolde olduğu bu bölümün devamının yeni sezonda yer alacak olması, dizinin hayranları arasında büyük bir heyecan yaratıyor.

Netflix'ten Black Mirror müjdesi!

Black Mirror, modern toplumun teknolojiyle olan karmaşık ilişkisini ele alan distopik temalarıyla tanınan bir dizi. Her bölümü farklı bir hikâye ve farklı bir oyuncu kadrosu ile izleyici karşısına çıkan dizi, teknolojinin insan hayatındaki yerini sorgulayan cesur senaryolarıyla dikkat çekiyor. 7. sezonun duyurulması, dizinin devamlılığına olan güveni ve teknolojiye dair anlatılarıyla izleyicileri düşündürmeye devam edeceğini gösteriyor.

Netflix'in bu duyurusu, özellikle "USS Callister" bölümünün devamını merakla bekleyen izleyiciler için sevindirici bir haber olarak karşılanıyor. Black Mirror'ın 2025 yılında izleyiciyle buluşacak yeni sezonunun, hem yeni hikâyeleri hem de beğenilen eski bölümlerin devamıyla, dizinin kült statüsünü pekiştirmesi ve izleyicileri bir kez daha ekrana kilitlemesi bekleniyor.