Dijital Video Platformu

“Pain Hustlers” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Netflix'in 2022 Cannes festivalinden en büyük paketi Emily Blunt'un yeni uzun metrajlı filmi. Pain Hustlers olarak adlandırılan yeni film, Wolf of Wall Street'in tadında olacak. Şimdiye kadar film hakkında bildiğimiz her şeyin bir özeti.

“Pain Hustlers” Netflix Filmi: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Yönetmen Davis Yates, yeni Netflix filmini yönetmeye hazırlanıyor. Yates, en iyi Harry Potter serisinin ana yönetmeni olarak bilinir, dört Harry Potter filminin yanı sıra Fantastik Canavarlar ve hem piyasaya sürülen hem de devam etmekte olan devam filmlerini yönetmiştir. Pain Hustles'ın senaryosu Wells Tower tarafından yazılmıştır.

Netflix'in bu filmin hakları 50 milyon dolar ödediği bildirildi. Lawrence Gray, Gray Matter Productions çatısı altında David Yates ve Yvonne Walcott Yates'in Wychwood Pictures ile birlikte yapımcılığını üstlenecek. İşte Pain Hustlers hakkında başka ne biliyoruz :

Pain Hustlers'ın konusu nedir ?

Pain Hustlers, The Big Short,  American Hustle  ve  The Wolf of Wall Street  gibi filmlere benzediği söyleniyor.

Film, kendisi ve küçük kızı için daha iyi bir hayat hayal eden ve Central Florida'daki sararmış bir alışveriş merkezinde başarısız bir ilaç şirketi ile iş bulan lise terki Liza Drake'i (Blunt) merkezine alıyor. Liza'nın çekiciliği, cesareti ve dürtüsü, şirketi ve onu kısa süre sonra kendini ölümcül sonuçları olan bir suç komplosunun merkezinde bulduğu bir yaşama fırlatır.

Pain Hustlers'ın kadrosunda kimler var ?

Mayıs 2022 itibariyle, Pain Hustlers'da sadece Emily Blunt'ın rol aldığı biliniyor . Blunt, kendi şirketini kuran ve başarısının ardından kendini bir suç komplosunun merkezinde bulan bekar bir anne olan Liza Drake'i oynayacak. Blunt'un son zamanlardaki çalışmaları arasında korku filmi A Quiet Place ve devamı ile Jungle Cruise yer alıyor . Ayrıca Christopher Nolan'ın yakında çıkacak olan yıldızlarla dolu filmi Oppenheimer'da da rol alacak .

En çok MCU için Kaptan Amerika'yı oynamasıyla tanınan ve Netflix'in yeni filmi The Gray Man'de yer alacak Chris Evans'ın da yeni filmde rol alacağı bildiriliyor.

Pain Hustlers'ın yapım durumu nedir ?

Netflix'in Pain Hustlers’ı şu anda çok erken ön prodüksiyon aşamasında. Senaryonun yazıldığına göre önümüzdeki aylarda çekimler yapılmalı. Aslında, THR , çekimlerin şu anda Ağustos 2022'de başlayacağını bildirdi.

Daha yeni prodüksiyon listeleri ise, çekimlerin 22 Ağustos 2022'ye kadar devam edeceğini ve 22 Kasım 2022'ye kadar süreceğini gösteriyor.

Pain Hustlers'ın Netflix çıkış tarihi nedir ?

Netflix, Pain Hustlers için herhangi bir tarih açıklamadı, ancak çok erken geliştirme aşaması göz önüne alındığında, muhtemelen sadece 2023 çıkış tarihi bekleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.