Powerpuff Girls üçüncü kez yeniden başlatılıyor

Dünya, The CW'nin kimsenin pek de sıcak bakmadığı talihsiz live-action Powerpuff Girls serisini asla görme şansı bulamayacak olsa da, Townsville'in en büyük süper kahramanları, orijinal yaratıcılarından yeni bir projede bir kez daha küçük ekrana geri dönüyorlar.

Powerpuff Girls üçüncü kez yeniden başlatılıyor

Deadline’ın haberine göre, animasyon ağır siklet Craig McCracken'ın, McCracken'in 1990'lar ve 2000'lerin başında Cartoon Network'ü tanımlayan animasyon serilerinden ikisi olan The Powerpuff Girls ve Foster's Home for Imaginary Friends'in yeni yeniden yüklenmiş versiyonlarını üretmek ve yönetmek için Hanna-Barbera Studios Europe ile ortaklık kurduğunu bildiriyor.

Yeni Powerpuff Girls, Townsville şehrini düzenli olarak kurtaran bir grup süper güçlü kız kardeşin hikayesini bir kez daha anlatacak olsa da, yeni Foster'ın projesinin daha genç bir kitleye yönelik olduğu ve bir grup okul öncesi yaştaki hayali arkadaşın yer alacağı bildiriliyor.

Powerpuff Girls üçüncü kez yeniden başlatılıyor

Cartoon Network Studios başkanı Sam Register, yeni diziler hakkında yaptığı açıklamada, McCracken'ın 2009'da Netflix'in Kid Cosmic'i gibi projeler geliştirmek üzere ayrıldıktan sonra stüdyoya dönüşünden duyduğu heyecanı dile getirdi.

Register, “Craig'in Hanna-Barbera'ya dönüşü, kaçıramayacağımız bir fırsattı” dedi. “Eşsiz eğlence ve hayal gücü anlayışıyla birlikte, The Powerpuff Girls ve Foster'ın Hayali Dostlar Evi'ndeki en iyi iki eserini getiriyor ve bu karakterlerin stüdyoda şekillenen yeni mirasın bir parçası olacağı için çok heyecanlıyız. ”

Şu anda, her iki dizi için de oyuncu seçimi veya tarih açıklanmadı.