Dijital Video Platformu

“Squid Game” Gerçeklik Serisi “‘The Challenge”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

2021'de dünyayı kasıp kavuran Squid Game, Netflix tarihindeki en büyük yayın oldu. Squid Game'in ikinci sezonunun resmi olarak onaylanmasıyla Netflix, franchise'ı realite TV dünyasına genişletiyor.

“Squid Game” Gerçeklik Serisi “‘The Challenge”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Rakiplerinden herhangi birinin öldürülmesi hariç, 456 oyuncu, 4.56 milyon dolarlık gerçek TV tarihinin en büyük nakit ödülü için mücadele edecek.

İlk olarak Netlfix'in küresel TV başkanı Bela Bajaria tarafından Banf World Media Festival'de Netflix'in Squid Game'i gerçek dünyaya getirerek “şimdiye kadarki en büyük gerçeklik yarışmasını” yapacağını duyurdu.

On bölüm boyunca toplam 456 yarışmacı, realite TV tarihindeki en büyük toplu nakit toplamı olan 4,56 milyon doları kazanmak için bir dizi oyunda yarışacak.

“Squid Game” Gerçeklik Serisi “‘The Challenge”: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Senaryosuz ve belgesel dizilerin Netflix Başkan Yardımcısı Brandon Reig, duyuru hakkında şunları söyledi;

Squid Game, [yönetmen Hwang Dong-hyuk'un] büyüleyici hikayesi ve ikonik görüntüleri ile dünyayı etkisi altına aldı. Bu devasa rekabet ve sosyal deneyde kurgusal dünyayı gerçeğe dönüştürürken verdiği destek için minnettarız. 456 gerçek dünya yarışmacımız, şimdiye kadarki en büyük yarışma serisinde, gerilim ve sürprizlerle dolu ve sonunda şimdiye kadarki en büyük nakit ödülle dolaşırken, drama dizisinin hayranları büyüleyici ve öngörülemeyen bir yolculuğa çıkıyor.

Squid Game: The Challange'ın Netflix'e gelişini görmemiz biraz zaman alacak, çünkü artık dünya çapında İngilizce konuşanlar için açık yayın mevcut . İngilizce ana diliniz olmak zorunda değildir, ancak dili konuşabildiğiniz ve anlayabildiğiniz sürece yarışmaya başvurabilirsiniz.

Gösterinin başarısının ardından, birçok içerik yaratıcısı, kendi Kalamar Oyunlarını oluşturmak için birden fazla farklı platformda öne çıktı. En başarılı girişim, 456 yarışmacının 456.000 $ için yarıştığı MrBeast kanalında 25 dakikalık bir video oldu. Video, 24 Kasım 2021'de YouTube'a yüklendiğinden beri 258 milyondan fazla izlendi.

Squid Game: The Challange'ın Birleşik Krallık'ta çekileceği ve Studio Lambert ile The Garden'ın ortak yapımı olacağı doğrulandı . Studio Lambert'in yapımcıları Stephen Lambert, Tim Harcourt ve Toni Ireland. The Garden'ı temsil eden yapımcılar John Hay, Nicola Hill ve Nicola Brown.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.