Dijital Video Platformu

The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle

HBO’nun izlenme rekorları kıran dizisi The Last of Us, 1 sezon finalini yapmadan 2. sezon onayını aldı. Peki 3. bölümde bizleri neler bekliyor? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle

PlayStation’ın efsane serisi The Last of Us şu sıralar dizi sektöründe önemli işler başarıyor. İlk iki bölümüyle büyük başarılar elde eden dizi şimdi ise 3. bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bilindiği üzere ilk iki bölüm, Ellie ve Joel’in tanışmasını konu edinmişti. Şimdi ise ikilinin Ateş Böcekleri’nin Batı’da yer alan üslerine doğru olan yolculuğuna tanıklık etmiş olacağız.

Hali hazırda dizi, oyun ile paralel bir senaryoda ilerliyor. Elbette ufak tefek değişiklikler de yok değil. Örneğin ikinci bölümde yer alan hükümet binası sahnesinde, oyunda askerler tarafından yapılan baskın, dizide ise hastalıklılar tarafından gerçekleştiriliyor.

The Last of Us 1. sezon 3. bölüm izle

Fakat genel ilerleyişin oyun ile aynı olduğunu söyleyebiliriz. Bu da bazı soruları beraberinde getiriyor. Şimdilik dizinin ilerleyişi hayli hızlı. Yani ilk sezonun, ilk oyun paralelinde devam edeceğini ve aynı finalle sona ereceğini varsayabiliriz.

Asıl merak edilen şey ise ikinci sezonda yaşanacaklar. Eğer ikinci sezon da ikinci oyun ile aynı paralellikte devam ederse, o zaman dizi 3. sezona uzayabilir. Malum ikinci oyunda Ellie’nin hikayesinin yanı sıra Abby’nin hikayesine de tanıklık ediyorduk. Sonuç olarak dizinin önemli bir başarı elde ettiğini de inkar edemeyiz. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.