Venom hayranlarına kötü haber, Venom 3 serinin son filmi olacak

Venom hayranları için üzücü bir haber geldi. Üçüncü film, Venom serisinin son filmi olarak kararlaştırıldı. Serinin bu final bölümü, izleyicilere aksiyon dolu anlar yaşatacak.

Venom hayranlarına kötü haber, Venom 3 serinin son filmi olacak

Venom hayranları için üzücü haber, Venom serisi üçüncü filmle sona eriyor. Sony, Venom 3'ün serinin son filmi olacağını açıkladı. Sony Motion Picture Group Başkanı Tom Rothman, Deadline ile yaptığı röportajda "Üçüncü ve son Venom büyük olacak" dedi. Rothman’ın bu açıklaması, filmin etkileyici bir final yapacağına dair umut verirken, aynı zamanda serinin sonlandığını da doğruluyor.

2018 yılında başlayan Venom serisi, Sony'nin genişletilmiş Spider-Man Evreni’nin de temellerini atmıştı. İlk filmde Tom Hardy, araştırmacı gazeteci Eddie Brock karakterini canlandırıyor ve Venom adlı uzaylı simbiyotla birleşerek süper güçler kazanıyor ancak aynı zamanda bu simbiyot tarafından kontrol ediliyordu. 2021 yılında ise serinin ikinci filmi Venom: Let There Be Carnage ile ekranlara dönen Brock ve Venom, Woody Harrelson’ın canlandırdığı seri katil Cletus Kasady’yi yenmeyi başarmışlardı. Şimdi gözler, resmi adı Venom: The Last Dance olan üçüncü filme çevrildi. Filmde Hardy'ye Juno Temple ve Chiwetel Ejiofor eşlik edecek.

Venom hayranlarına kötü haber, Venom 3 serinin son filmi olacak - Resim : 1

Son film olmasına rağmen, Hardy'nin Eddie Brock karakterini tamamen bırakacağı anlamına gelmiyor. Stüdyo, karakterlerin başka yapımlarda cameo olarak görünebileceğini seviyor. Nitekim, Hardy’nin Brock karakteri en son Marvel’s Spider-Man: No Way Home’un sonunda görülmüş ve Tom Holland’ın Spider-Man’i de Venom 2’nin post-credits sahnesinde yer almıştı. Eddie Brock’un gelecekte nerede karşımıza çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Venom 3, 25 Ekim 2024'te sinemalarda olacak. Serinin bu son bölümünün nasıl bir final yapacağını hep birlikte göreceğiz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?