Dijital Video Platformu

Yoksa kurgu mu? Survivor All-Star yine gündem oldu

TV8 ekranlarından yayınlanan Survivor All-Star, yine sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte detaylar!

Yoksa kurgu mu? Survivor All-Star yine gündem oldu

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’den ekranlara gelen Survivor All-Star, heyecanlı yarışmaları kadar başka olaylar ile de gündem oluyor. Kavga, entrika, ve aşkı da bünyesinde bulunduran yarışmada yaşananlar yine akıllarda soru işareti yarattı. Yarışmanın favori isimlerinden biri olan Ogeday’ın eline döktüğü kırmızı sıvı ve sonrasında kameraları kontrol etmesi kurgu tartışmalarını bir kez daha alevlendirdi. İşte detaylar!

Yoksa kurgu mu? Survivor All-Star yine gündem oldu

Survivor All-Star Türk seyircileri tarafından takdir görmeye devam ediyor. Reyting sıralamasında hep en üstlerde olan yarışma, kimi zaman farklı olaylarla da gündeme geliyor. Bu seferki konu ise yarışmanın önemli isimlerinden biri olan Ogeday ile alakalı. Görüntülerde eline kırmızı bir sıvı döken Ogeday, kameraları kontrol etmeyi de ihmal etmiyor. Yakalandığının farkına varan genç yarışmacı, daha sonrasında eline döktüğü sıvıyı içmeye başlıyor.

İşte bu görüntüler sonrasında sosyal medya adeta ikiye bölündü. Kimileri Survivor All-Star’ın kurgu olduğunu iddia ederken kimileri ise yarışmacılara enerji içeceği verildiğini söyledi. Hatta enerji içeceği verildiğini söyleyen izleyiciler, bunun Acun Ilıcalı tarafından zaten açıklandığını ve oldukça da normal bir durum olduğunu ifade ettiler. Hakikaten bu kadar az yemek verilen bir yarışmada yarışmacıların yalnızca su ile enerji toplaması pek de mümkün görünmüyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Alanya
Bu açlık olayı zaten başlı başına saçmalık. Heyecan rekabet kavga reyting olması için illa yarışmacıların aç kalması gerekmez. Tam tersi karınları doysun insanlar daha neşeli daha enerjik olsunlar.
Cevapla
Musafir
Bu ne sacmalaik ya dersimizde survivor..
Cevapla
Sezer
Yarışmalar benim diyen sporuların bile zorlanacağı parkurlar. Hiç bişey yemeden kondiksion tutmak oldukca zor... savaş izlemektense survivor izlemek eglenceli.. savaşa hayır...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.