Güncel

Justin Bieber'ın menajeri, 18,5 milyon dolar değerinde Bitcoin'e malikane sattı!

Justin Bieber'ın menajeri ve medya patronu Scooter Braun, geçtiğimiz günlerde göl kenarındaki bir Austin mülkünü 18,5 milyon dolar değerinde Bitcoin'e sattı ve Teksas tarihindeki en büyük kripto para birimi gayrimenkul işlemini yaptı.

Justin Bieber'ın menajeri, 18,5 milyon dolar değerinde Bitcoin'e malikane sattı!

Kripto para birimleri kullanımının artan popülaritesi nedeniyle, insanlar giderek daha fazla kişi gayrimenkul satın almak ve satmak için dijital varlıklara yöneliyor.

The Wall Street Journal'ın bir raporuna göre, eğlence endüstrisindeki çalışmaları ile tanınan yetenek yöneticisi ve medya patronu Scooter Braun, geçtiğimiz günlerde göl kenarındaki bir Austin mülkünü 18,5 milyon dolar değerinde Bitcoin'e sattı ve Teksas tarihindeki en büyük kripto para birimi gayrimenkul işlemini yaptı.

Justin Bieber'ın menajeri, 18,5 milyon dolar değerinde Bitcoin'e malikane sattı!

Scooter Braun, geçtiğimiz günlerde göl kenarındaki bir Austin mülkünü 18,5 milyon dolar değerinde Bitcoin'e sattı. Konuya aşina olan bir kişi, işlemin nakitten madeni paraya değiş tokuş olduğunu ve Braun'un Bitcoin'i ödeme olarak aldığını açıkladı.

Bir blok zincirinde veri depolayan bir firma olan Tierion'un CEO'su Wayne Vaughan, mülkün alıcısı. Tierion, mülk kayıtlarına göre Ocak 2022'de Bay Braun ile ilişkili bir Limited Şirkete (LLC) ödeme yaptı.

Mülk kayıtlarına göre, Los Angeles merkezli bir yönetici olan, ancak daha çok pop şarkıcısı Justin Bieber'ı bulmasıyla tanınan yetenek avcısı Bay Braun, evi 2020'de satın almıştı.

Gayrimenkulde kripto yükselişte

Zengin kripto para yatırımcıları, kriptodan kriptoya gayrimenkul işlemlerinin hala nadir olmasına rağmen, lüks emlak piyasasına giriyor.

Şubat ayında da, yüksek profilli avukat ve eski belediye başkan adayı Tony Buzbee'nin Houston'daki evini satışa çıkardığını ve bir ödeme şekli olarak Bitcoin'i kabul etmeye açık olduğu gündeme gelmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.