Donanım

25TL’lik mikrofonlu kulaklık Piranha 2102 inceledik!

A101’de satılan 25 TL’lik mikrofonlu kulaklık Piranha 2102 modelini inceledik. İşte 20TL’lik kulaklığın performansı.


Günümüzde Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde satılan elektronik ürünler hayli talep görüyor. Çünkü bu ürünler genel itibariyle ortalama fiyatın altına satılıyorlar. Bugün ki inceleme konuğumuz da 25TL’lik fiyatıyla dikkatimizi çeken Piranha 2102 mikrofonlu kulaklık.

25 TL’ye Piranha 2102 mikrofonlu kulaklık aldık!

Malum artık paramız eskisi kadar değerli değil. 25TL’ye de elektronik bir ürün almak çok mümkün olmuyor. Dolayısıyla A101 afişinde 25TL’ye Piranha 2102 mikrofonlu kulaklığı görünce dikkatimizi çekti. Dolayısıyla hemen alıp inceleme masasına yatırdık.

Dilerseniz bu kulaklık ile ilgili yorumlarımıza aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Elbette şunu da unutmamak gerekiyor. Malum 25TL’ye kaliteli bir kulaklık almak zaten mümkün değil. Dolayısıyla verdiğiniz parayı da göz önünde bulundurursak Piranha 2102 günü kurtaran bir ürün. Lakin çok fazla bir beklentiniz olmaması gerekiyor.

Hatta mümkünse beklentinizi “ses gelsin yeter” modunda tutun. Çünkü kulaklıkta konfor ve malzeme kalitesi adına bahsedilecek çok fazla bir şey yok.

Ayrıca kulağınızda belli bir süre tuttuğunuzda da canınız yanmaya başlıyor. Dolayısıyla öyle bu kulaklıkla uzun süreler müzik dinlemeyi düşünmeyin. Elbette bu olay biraz da kulak yapısıyla alakalı olabilir.

Tabi ki günün sonunda hatırlamamız gereken en önemli şey Piranha 2102 için yalnızca 25TL gibi bir ücret ödediğiniz olmalı. Zira bu paraya kaliteli bir performans beklemez zaten gerçekçi olmazdı.

Yorumlar
yakup
kulaklıgı bnn aldım ses gelsin işimi görsün yeter diyorsanız iş görür lakin konfor aramayın malzeme kalitesi çok dandik ve kötü kullağınıza takdığınızda rahatsızlık veriyor kulağınız acıyor kalitesi kötü olduğu için fazla dayanmaz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.