Donanım

3D TV satışlarında süper artış!

3D televizyonların satış adetleri geçen yılın aynı dönemine göre büyük oranda arttı.


Gold Teknoloji Marketleri, tüketici elektroniği sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla adından söz ettiriyor. Gold Teknoloji Marketleri satış rakamlarına göre yeni nesil 3D televizyon satışları geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 1220 arttı.

Gold Teknoloji Marketleri Genel Müdür Yardımcısı Tuncay Işık Konuyla ilgili yaptığı açıklamada; halkın yeni nesil görsel eğlence sunan 3D görüntü özellikli televizyonlarını çok kısa sürede benimsediğini belirtti.

1342819411_abb8bb3cfa1b2d9f583c19d7a85b.jpg

Tuncay Işık yaptığı açıklamada; "Hızla gelişen teknoloji ürün çeşitliliğine de hızlı bir ivme kazandırıyor. Bugün yeni ürünler konusunda piyasa o kadar zengin ki bunu 2-3 yıl öncesiyle bile kıyaslamak mümkün değil. Dün aklımızın ucundan bile geçmeyecek bir ürün veya ürün fonksiyonunu bugün hiç yadırgamadan, kolaylıkla adapte olarak kullanabilmemiz elbette üretici firmaların insan hayatını sürekli daha keyifli ve konforlu sürdürme güdüsünü iyi değerlendirmelerinin başarılı bir sonucudur. Örneğin yeni bir teknoloji olan ve hepimizin dikkatini çeken 3D görüntü imkânı sunan yeni nesil televizyonların satış adetleri geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 1220 arttı. Tüm Türkiye pazarına dair aldığımız satış verilerinin de Gold Teknoloji Marketlerindeki 3D televizyon satış rakamları ile birebir örtüştüğünü gördük. Bu derece hızlı yükselen bir satış başarısı, tüketicilerin de artık yeni teknolojilere çok çabuk ısındığını ve kabullendiğini gösteriyor. "ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.