Donanım

80TL'lik çakma Apple Watch! Bu fiyata en iyisi!

A101'de 80TL'den satılan Apple Watch çakması akıllı bilekliği inceledik. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.


Son dönemde akıllı bilekliklerin hayatımızdaki etkinliği önemli ölçüde arttı. Elbette bunda akıllı bileklik ve akıllı saatlerin fiyatının makul seviyelere düşmesi de önemli rol oynadı.

Hali hazırda 200 TL altına oldukça kaliteli bileklikler almak mümkün. Eğer bütçeniz biraz daha fazlaysa o zaman seçenekler de artıyor.

Lakin 100TL altında bir bütçeye sahipseniz alabileceğiniz akıllı bilekliklerin sayısı da hayli kısıtlanıyor. Fakat A101'de satılan Apple Watch benzeri akıllı bilekliğin tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz.

80TL'lik çakma Apple Watch! Bu fiyata en iyisi!

Piranha tarafından üretilen bu akıllı bilekliğin oldukça fonksiyonel olduğunu söylemek mümkün. Dilerseniz ürünün incelemesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Piranha bileklik ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor.  

Görüldüğü üzere Piranha'nın akıllı bilekliği şekil itibariyle Apple Watch'ı andırıyor. Dürüst olmak gerekirse fiyatı da hayli makul. Eğer evinizin yakınlarında bir A101 varsa bu akıllı bilekliğe göz atmanızı tavsiye ederiz. En azından adım saymak için iyi bir alternatif olabilir.

Dip not olarak hatırlatalım. Piranha'nın akıllı bilekliği adım sayar haricinde, kalp ritm ölçümü, kalori hesabı, uyku takibi, kan basıncı ve kandaki oksijen oranı gibi ölçümler de yapabiliyor. Elbette bu ölçümlerin doğruluğu biraz meçhul diyebiliriz.

Sonuç olarak 80TL'ye alınan bir bileklik ile ilgili büyük bir beklentiye girmemek gerekiyor. Tekrardan hatırlatalım. Bu bilekliği çevrenizdeki A101 mağazalarından bulmanız mümkün.

Yorumlar
Mustafa
Corning gorilla glass 6 son serisi, 5 değil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.