Donanım

En ucuz kablosuz kulaklık modeli Redmi AirDots 2 TWS duyuruldu!

Gerçek manada bütçe dostu olan bir kablosuz kulaklık modeli olan Redmi AirDots 2 TWS duyuruldu! İşte kulaklığın özellikleri ve fiyatı!


Eğer ucuz ve bütçe dostu bir kablosuz kulaklık modeli arıyorsanız, biraz daha bekleyerek bu ürünün sahibi olabilirsiniz. Zira yeni tanıtılan kablosuz kulaklık modeli Redmi AirDots 2 TWS, fazlasıyla uygun fiyatlı bir model. Anlayacağınız pek çok ucuz kulaklık modeli bulunan şirket, bunlara bir yenisini daha ekliyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve gelin bahsi geçen kablosuz kulaklık modelinin özellikleri ve fiyatına şöyle bir göz atmış olalım.

En ucuz kablosuz kulaklık modeli Redmi AirDots 2 TWS duyuruldu!

Giyilebilir teknoloji alanına gittikçe daha fazla önem veren Xiaomi, yine yaptı yapacağını! Redmi AirDots 2 TWS muhtemelen özellikleri ve fiyatı ile beraber ülkemizde fazlasıyla sevilecektir. Zira bu modelin tam bir fiyat/performans ürünü olacağını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantı desteğine sahip olarak piyasaya sürülüyor. Bu bağlamda telefonunuza bağlanmak artık çok daha rahat hale geliyor. Ayrıca ortam gürültüsünü engelleyen teknolojisi sayesinde Redmi AirDots 2 TWS kulaklık modelleri ile telefon görüşmelerinizi çok daha berrak bir şekilde sağlayabileceksiniz. Günümüz modern kablosuz kulaklıkların vazgeçilmezi haline gelen dokunmatik kontrol de kullanıcıya sunulan özellikler arasında bulunuyor. Ayrıca ürün kullanıcısına 4 saat kesintisiz hizmet sunabiliyor.

Gelelim şimdi fiyata. Redmi AirDots 2 TWS, bunca modern özelliğe rağmen oldukça düşük bir fiyat etiketine sahip olarak raflardaki yerini alıyor. Kulaklığın açıklanan fiyatı yalnızca 11 dolar ki bu da güncel döviz kuru ile hesaplandığında vergiler hariç 75 TL'ye denk geliyor. Ancak bunun şu anda var olan bir kampanya fiyatı olduğunu da belirtmiş olalım. Kampanya bittikten sonra söz konusu kulaklığın fiyatı 14 dolara çıkacak ki bu da yine vergiler hariç Türkiye fiyatının 95 TL olacağı anlamına geliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.