Donanım

Acer ile Windows 8 bedava!

Acer Ultrabook kullanıcıları Windows 8'e bedava sahip olacak. Nasıl mı? Haberimizde!


Son teknolojiye sahip ultrabook bilgisayarın yine en güncel işletim sistemine sahip olmasını sağlamak amacı ile Acer, kullanıcılarına Windows 8 yükseltme işlemini otuzdan fazla ülkede ücretsiz sağlıyor.

Microsoft normalde 29TL'ye Windows 7′den Windows 8′e yükseltme şansı sunuyor. Ayrıca standart yükseltme teklifine ek olarak, 2 Haziran 2012 ve 31 Ocak 2013 arasında bir Acer Ultrabook satın alan herkes, Microsoft yükseltme ücreti için Acer'a geri ödeme başvurusunda bulunma imkanına sahip olacak.

1342703001_acerultrabook.jpg

Acer, Aspire S3, Aspire S5, Aspire M3 ve Aspire M5 Ultrabook modellerinde bu uygulamayı gerçekleştirecek.

Windows 8'in özel yükseltme işlemi, mümkün olduğunca kolay olacak şekilde tasarlanmış müşterinin yalnızca standart Windows yükseltme işlemini takip etmesi yeterli olacak. Yükseltme işlemi tamamlandıktan sonra müşteriler http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/emea-windows-upgrade sayfasına gidip talep sayfasına giden bir linki takip edecek.  Linkteki doğrulama işlemi onaylandıktan ve müşteri gereklilikleri karşıladıktan sonra, Acer, müşteriye, Microsoft yükseltme işleminin online ücretini geri ödemeyi vaat ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.