Donanım

Acer'dan Jelly Bean güncellemesi!

Acer tabletleri için Jelly Bean güncelleştirmesi yayınlayacak.


Android Jelly Bean çıkışıyla firmalar da güncelleştirmeler için hazırlıklara başladı. Başlarda sadece HTC ve Asus'un bu konuda duyuru yapması ve diğerlerinden ses çıkmaması bir çok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratsa da yavaş yavaş hepsi için gelecek.

Geçtiğimiz günlerde Sony'den de serisinin Jelly Bean güncelleştirmesi almayacağını duyururken Toshiba'dan Intel serisine beklenmedik bir güncelleme haberi geldi. Samsung henüz Android 4.1 günceleştirmesi üzerinde çalışma aşamasında fakat söylentiler yönünde Galaxy S 3 ve S 2'nin Jelly Bean güncelleştirmesi alacağı tahmin ediliyor. Samsung Galaxy S 2'nin henüz Android 4.0 güncelleştirmesinin bugünlerde beklendiğini düşünürsek biraz zaman alacak gibi görünüyor.

1343481502_iconia-a500-jelly-bean1.jpg

Şimdi de Acer partiye katılıyor. Acer resmi açıklamasında tablerinin Android 4.1 güncelleştirmesi alacağını belirtti. İlerleyen günlerde de hangi modellerin ne zaman güncelleştirmeyi alacağını yayınlayacağı tahmin ediliyor. Acer yeni tabletlerini de artık Android 4.1 ile piyasaya çıkarmayı planlıyor.

1343481517_acer-iconia-jelly-bean.jpg

Acer'ın Iconia Tab A110, , ve modelleri Android 4.0 ile çalışmaktadır. A100 ve A500 de Nisan ayında ICS güncelleştirmesi almıştı. Dolayısıyla ilk olarak bu tabletlerin güncelleştirmeyi alacağını tahmin ediyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.