Acer'in yeni dizüstü bilgisayarı görenleri kendine hayran bırakıyor

Son zamanlarda pazara sunduğu dizüstü bilgisayar modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Acer, şimdi de bu cihazlara bir yenisini daha ekledi.

Acer'in yeni dizüstü bilgisayarı görenleri kendine hayran bırakıyor

Acer, Hindistan'da yeni bir oyun laptopu piyasaya sürdü: Acer Nitro V. Bu ürün, uygun fiyatlı bir etiketle ana akım laptop oyuncularına hitap etmeyi amaçlıyor. Nitro V, güçlü oyun laptoplarında bulunan bazı premium özelliklere sahip. Şimdi bu cihazın ne sunduğuna daha yakından bakalım.

15,6 inç ekranlı Acer Nitro V, FHD+ çözünürlüğünde bir ekranla birlikte gelir. Bu ekran, 144Hz yenileme hızına ve hızlı bir 3ms tepki süresine sahip, bu da kullanıcılara pürüzsüz bir deneyim sunar. Laptop kapağında, oyuncular için çekici olan Nitro logosu ve birkaç çapraz çizgi bulunmaktadır. Cihazın logosu aydınlatmalıdır. Laptop, geçici gürültü azaltma özelliğine sahip bir 720p web kamerasına sahiptir. Ayrıca, kesin ses sunma amacıyla yapay zeka özellikli bir hoparlör ve mikrofon içermektedir.

Acer'in yeni dizüstü bilgisayarı görenleri kendine hayran bırakıyor

Teknik özellikler kısmına geldiğimizde, Acer Nitro V, 13. nesil Intel Cor i5 işlemciyle çalışır. Bu işlemci, 6GB özel VRAM'e sahip bir NVIDIA GeForce RTX4050 GPU ile birleştirilmiştir. Laptop, 32GB'a kadar genişletilebilir 16GB DDR5 RAM'e ve 512GB SSD depolama alanına sahip. Cihaz ayrıca ısı dağılımı için çift fan ve çift hava girişli soğutma teknolojisi ile donatılmıştır. 57Wh pil kapasitesi bulunan bu laptop, 135W AC adaptör desteği ile gelir.

Acer Nitro V'nin bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6, iki adet USB 3.2 portu, ThunderBolt 4 uyumlu bir USB-C portu ve HDMI 2.1 portu bulunuyor.

Fiyatlandırmaya baktığımızda, Acer Nitro V'nin temel 8GB+512GB modeli 72.999 Rs fiyatla satılırken, 16GB+512GB seçeneğinin fiyatı 74.999 Rs olarak belirlenmiştir. Bu laptopu Amazon, Flipkart, Acer'ın çevrimiçi ve çevrimdışı mağazaları ve çok markalı perakende mağazalarından satın alabilirsiniz.