Donanım

ADATA XPG'den yeni oyuncu klavyesi!

ADATA XPG, yeni oyuncu klavyesini uzun oyun seansı severlere tanıttı.

ADATA XPG'den yeni oyuncu klavyesi!

ADATA Technology, bugün yaptığı bir duyuru ile XPG INFAREX K20 oyuncu klavyesinin çıkışını duyurdu. Oyun tutkunları için geliştirilen bu klavye, 50 gram hareket kuvveti olan mavi anahtarları ve 11 farklı aydınlatma efektiyle işlevselliği ve hoş tasarımı bir arada görmek isteyen oyuncular için ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

50 milyon tuş basımı ömre sahip tuşları bulunan INFAREX K20, anti-ghosting özelliği sayesinde de tuşlara aynı anda basılsa bile her bir tuştan gelen sinyali iletmeyi daima garantiliyor. INFAREX K20’nin arkadan aydınlatmalı tuşlarının görünüşü 11 farklı aydınlatma efektiyle değiştirilebiliyor.

Üzerindeki “Mode” tuşu ve bunun her iki yanındaki ayar tuşlarıyla aydınlatma efektini ve efekt hızını kolaylıkla değiştirme imkânı sunan klavye, böylelikle oyuncuları klavyenin görünüşünü değiştirmek için ilave programlar veya uygulamalar kullanma zorunluluğundan kurtarıyor.

INFAREX K20, “F” tuşlarında yer alan medya fonksiyonu ile oyunculara ses ve görüntü kontrolünü de hızlıca yapma imkânını sunuyor. 

XPG’nin oyuncu donanımları hakkında daha fazla bilgiye erişmek için buradan resmi Facebook sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.