Donanım

AirPods 3 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?

Kablosuz kulaklık pazarında payını arttırmak isteyen Apple, AirPods 3 özellikleri ve fiyatı ile kullanıcıları şaşırtmak istiyor.

AirPods 3 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kablosuz kulaklık pazarında payını genişletmek istiyor. Bu anlamda yeni kablosuz kulaklık modeli olan AirPods 3 ile kullanıcıları şaşırtmak isteyen şirket, birçok farklı özellik ve bütçe dostu fiyatı ile satış rakamlarını arttırmak istiyor. Yeni kablosuz kulaklık modeliyle beraber hem özelliklerin geliştirilmesi beklenirken hem de fiyat anlamında daha cebe hitap eden bir politika yürütülmesi planlanıyor. Rakiplerinin düşük fiyat politikası karşısında sektördeki payı giderek daralan Apple’ın bu tercihi, ürünlerindeki satış rakamlarının düşüşü göz önüne alındığında gayet anlaşılır görünüyor. Yeni ürün için öngörülen fiyatın ise 399 dolar civarı olacağı ifade ediliyor.

AirPods 3 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak? - Resim : 1

AirPods 3 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?

Fiyat konusunda bu gelişmeler yaşanırken, AirPods 3’ün özellik anlamında da gayet doyurucu bir yapıya sahip olacağı konuşuluyor. Cihazın Bluetooth 5.0 desteği ile geleceği dillendirilirken, bizleri batarya ömrü konusunda da bazı sürprizler bekliyor. Daha iyi ses yalıtımıyla beraber müzik keyfini de arttırmanın planlarını yapan Apple, telefon görüşmelerini yaparken kullanıcı sesini karşı tarafa daha berrak bir şekilde ulaştırmayı hedefliyor. Tasarımsal anlamda herhangi bir değişime gitmeyi düşünmeyen ABD merkezli şirketin, 2019 yılında piyasaya sürdüğü AirPods Pro’ya benzer tasarım çizgisini devam ettireceği düşünülüyor. Apple’ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods 3’e dair sızıntılar geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorumlar
💠Gakko💠
Bluetooth 5.0 desteği artık sıradan zati, bunu bir ekstra olarak ben görmim
Cevapla
Kitiro Moskovich
Sizin şu " teknoloji kanaat önderi " edası ile yapmış olduğunuz mesajlardan nefret ediyorum.Çünkü çok yanlış bir davranış şekli olduğunu düşünüyorum. Bu benim düşüncem. Saygılar.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.